Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Brabec

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, byl to Měděnec a jsou za kopcem vidět i dva komíny z bývalého ústavu pro mentálně postižené,který v té době ještě stál a který tenkrát vyhořel. Oheň mněl na kontu celkově 27 mrtvých. To je ten ústav o kterém byl film Requiem pro panenku.
  • Pan brabec je dobrý herec ale při jeho věku 83 by si měl užívat nikdo
    z nás nevíme jak tady ještě dlouho budeme. jednou jsem poslouchal
    pana Munzara a to je také pan herec a ten z herectvím skončil a říkal
    že nikdo není zvedavej na starého dědka.
  • Pane Brabec jestli si najdete chvilinku pro mne čas velmi by mě to potěšilo. Děkuji Lenka . pbhaulage@seznam.cz
  • Dobrý den pane Brabec.Jste nejlepší herec kterého fakt moc mám rada.Doma mám seriál 30pripadu majora Zemana vždy se na něho ráda podivam .Nejenom herecké výkony všech herců ,které jsou neskutečně super zahrané a propracované.Dnes když si pustim nějaký film tak je mi líto ,ale herci jako typu Menšík ,Munzar, Hlaváčová,Filipovsky, Pešek,Zázvorková,a další skvělý herci už bohužel nejsou .Vy patrite do skupiny těchto vynikajících herců. Velmi řada bych se s Vámi setkala a vyfotila abych jednou svým vnoucatum ukázala PANA MAJORA ZEMANA.krásný zbytek dne .Lenka
  • Zeman se v seriálu postavil za lidi - v seriálu jsem neviděl žádnou osobu proti níž by Zeman jednal neoprávněně. Všichni které stíhal buď vraždili, kradli, nebo šmelili. Je to klasický boj dobra se zlem - něco jako Old Seterhend ( ten taky hájil spravedlnost vyjedával s bílým otcem a ve skutečnosti se o ameriku svedl mezi indiány a přistěhovalci krvavý boj )To že milulý režim Pana Brabce ocenil a oceňoval za odvedenou práci je v pořádku, protože jí odvedl tak jak by to v té době nikdo jiný nedokázal. Naprosto perfektně. V hereckém výkonu vidím lásku, starost, přísnost i lítost perfektně zahranou Panem hercem. Je mi líto že někdo v náší krásné a obrozené demokracii může zničit herce který výborně zahrál svou roli. Kdo na pana Brabce veřejně a přes média plive tak ten by se tomuto herci měl omluvit. Oni byli za komunistů vynikající pracovníci i v jiných profesích a také dostávali za dobře odvedenou práci řády poděkování peníze a lázeňské pobyty - mj. rekreační objekty měla každá fabrika a jzd a dostávali se tam i pracujíjí jako pan marvan v Andělu na horách že? (toho mám taky rád) A my všichni ostatní můžeme být smutní z toho že případů majora zemana je jen 30, protože se na to fakt dá koukat. Nechci věštit :-) ale myslím si že pro naše potomky bude hrdina jako je pro mě.
  • Pan Vladimir Brabec,perfektni příjemny clovek,herec.Preji hlavne zdravi a stesti.Pozdrav z Prachatic,Jiří.UN4
  • Obdivuji pana Brabce, i herce v majorovi Zemanovi, byl to krásný serial.
  • Pripajam sa majstre. Mame Vas radi majstre! Nech boh Vam da nekonecny zivot!
  • Vážený pán Vladimír Brabec.
    Ďakujem vám za vaše filmové dielo. Aj vo filme 30 prípadov majora zemena ste vynikajúco zahral postavu hlavného hrdinu. Ten seriál mám rád a vždy sa teším na jeho reprízu v televíziach.
    Ste milý, sympatický a veľmi príjemný človek.
    Máme vás veľmi radi aj tu na Slovensku.
    Prajem Vám všetko najlepšie a veľa zdravia.
  • Pane Brabec,strašně moc Vás obdivuji,vašeho Zemana zbožnuji,jste milý pán,přeji jen to nejlepší a těším se na další Vaše projekty,kdykoliv vás vidím i v jiném filmu velice mě to hřeje u srdíčka....
  • marichri
    Pane Vladimíre,přeji Vám vše nejlepší do dalších let.Jste mojím idolem už 30-let.Stále si pouštím seriál 30-případů ,ikdyž ho znám nazpaměť není úniku.Škoda že jsem se nenarodila dříve.Takových lidí jako jste Vy je velmi málo.Ráda bych ,pokud by se našla chvilečka u Vás na odpověď.
  • dasha86

    Re: Re: Pan Brabec

    a k tomu skoro všechny ty příběhy byly podle pravdy, akorát to možná trochu "přibarvili" tou dobou, ale mám doma na DVD všech 30 dílů a ráda se na ně dívám *1*
  • Re: Pan Brabec

    No a je zač se stydět? Není. Tak hrál majora Zemana. To nebyla žádná hanba.Byl to pan kriminalista a v tom seriálu je řečeno vše popravdě. Byla to zlatá doba. Doba,kdy byla sociální jistota,nikdo se nebál o práci,naše zdravotnictví bylo zdarma. JZD prosperovala atd,atd. tak zač se stydět. *3* *4* *3*
  • MAJOR ZEMAN

    VELMI KRÁSNÝ SERIÁL A VELMI DOBŘÍ HERCI A VŠICHNI!JSTE SUPER HERCI *14* *14* *14* *14*
  • přání

    Vážený pane Zemane, líbíte se mi v současné roli Ulice, proto Vám přeji hezké vánoce a hodně zdraví a elánu v novém roce.Vaše Šarinečka z Ostravy. *14*
  • Re: Re: Re: Vážený pane Vladimíre(mgr. Zemane)

    http://en.netlog.com/alkmaraz
    bez mezery, je to nějaké zakleté *16*
  • Re: Re: Vážený pane Vladimíre(mgr. Zemane)

    Lépe:
    http://en.netlog.com/alkmar az
    *5*
  • Re: Re: Vážený pane Vladimíre(mgr. Zemane)

    Nějak moc identit:
    http://en.netlog.com/alkm araz
    *13*
  • Re: Vážený pane Vladimíre(mgr. Zemane)

    Moje milá Šarinečko.Teď si už přesně nevzpomenu o co šlo.Popiš mi vše co se událo,určitě se ozvu.Nejsem si jistý zda jde o překlep a nebo jsi mě schválně nazvala magorem.Asi máš na mysli majora,ale to se páše mjr.Ne mgr.Tak budu čekat na odpověď.Vláďa.Můj mail.alkmaraz@seznam.cz
  • Vážený pane Vladimíre(mgr. Zemane)

    dlouho jsem Vás neviděla, až teď v seriálu Ulice!
    Příliš jste se nezměnil, vypadáte stále velice dobře, jste můj nejoblíbenější herec. Vaše číslo jsem ztratila, ale byla bych ráda, kdyby jste se pane mgr. Zemane ozval, případně přijel někdy v pátek do TV klubu v Ostravě. Poznali jsme se přes Honzu Hapalu a seděl jste na parapetu, protože Dakaři obsadili všechna místa.
    Ozvěte se bude to po letech zase senzace. Šarinečka z Ostravy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit