Přejít na výpis diskuzí

Ville Hermanni Valo

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • -.kata.-

    Všechno nejlepší!

    přeji všechno nejlepší!!!snad taky zavítá s kapelou do ČR *15*
  • j.h.experience

    CD a DVD

    Prodám sbírku CD a DVD HIM.Zájemci pište mi do vzkazů.Na cene se domluvím.Mám skoro všechny tituly.
  • NAROZENINY

    Happy Birthday Ville ♥♥♥ *14*
  • anett96

    Re: Ville

    moje řeč Lauri :-*** a Ville a pisen Bittersweet krása jsou i oba krásny *14*
  • majda005

    Ville

    Má fakt úpa nekrásnější hlas na světě společně s Laurim, Bittersweet miluju. *14*
  • Re: narodeniny

    Hej julka malicka mozno neviem gramatyku a som dost stara na to,ale takto urazat ma cez net, tak to nieje mozne.Ty si co za biflosku.Urcite existuju veci ktore nevies ako ja.Preto sa nemusis naparovat.Vies, mi ludia si robime v kuse zle,povec mi kedi to prestane.Neboj nie som zalaskovana do villeho vala.Len ho pocuvam dost dlho .A obdivujem ho ako muzikanta caves ty suko
  • isabellee

    thank you

    nejlepsi darek k narozeninam je to ze natocili novy klip k mym narozeninam. diky Ville Hermanni Valo *8*Jinak si myslim ze je to proste nahoda
  • Happy Birthday!

    Vše nejlepší kouřovému králi, jakým není nikdo jiný než krásný a talentovaný Ville....
  • anko_chan

    Všecko nejlepší!

    Takže drahý Ville: Pravděpodobně toto nikdy neuvidíš (což mě teda nemálo sere xD), a když tak tomu nebudeš rozumnět, ale přeji ti všechno nejlepší do života (To bylo keců, že se nedožiješ 33 let, co?), hodně pěkných chvilek, desek, hodně cigaret a tak... Šak to známe... xD A zase se někdy tady v tý prdeli světa zastav, protože tě - jakožto boha - už chcu vidět naživo! *14*
  • doomii

    Re: narodeniny

    No jo on to zřejmě nikdy neuvidí, ale i přesto VŠECKO NEJLEPŠÍ VILLE :-).
  • narodeniny

    Mily Ville,aj ked to mozno nikdy nebudes citat,prajem Ti k Tvojim krasnym narodeninam vsetko naj...naj...,hlavne vela krasnych piesni,tak ako aj doteraz. Este odkaz pre Eriku.Preboha,ta gramatika!!! *5*
  • HIm

    No,no baby mali bi ste si co najskuor,skludnit hormon. Ville Hermani Valo
    nebude navzdy taky peknucky,[sexi].Hladajte si chlapka, ktory vas bude do smrti vazne mylovat a nekukne sa na druhu zensku..............JASNACKA P.S ERIKA
  • HIM jsou nej!!!

    HIM jsou pro mne nej kapela na svete.jak uz tady bylo psany nekolikrat Ville ma neuveritelne charisma a k tomu je jeste peknej chlap s nadhernejma zelenyma ocima...miluju jeho hlas protoze i kdyby zpival cokoli tak v jeho podáni to bude super....no a ty texty jaky pise a tu nadhernou hudbu to fakt jen tak nekdo neumi...jsem moc rada ze jsem mohla byt na jejich prazskem koncerte .mejte se fajn lidicky
  • poison.girl

    Re: ..

    nebyyyl...
  • Re: jj

    No mě se nejvíc líbí Gone with the sin....
  • charibeja

    Re: jj

    Cože? On tu byl? To snad nemyslíš vážně? *8* *9*
  • smajlikbdkatte

    jj

    jj vilík fakt hezky zpívá a fakt má ten sexsymbol zaslouženě.....
    Taky asi už určitě víte že tu v dubnu alias teďka vystupoval s apokaliptikou......=Dprima odvaz.... *1*
    jaká písnička se vám od něho nejvíce líbí......mě join me in death
  • charibeja

    Sexsymbol

    Ani se nedivím, že si vysloužil titul finský rockový sexsymbol - rozhodně si ho zaslouží. Navíc vynikající textař a muzikant. *1* Ale nemusel by tolik kouřit, jen si tím ničí zdraví a hlas! *13*
  • typsina

    :o)

    *1*
  • otazka

    Terve! Jak dlouho znate/poslouchate HIM? Dostal taky nekdo od Villa pusu? cjus! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit