Přejít na výpis diskuzí

Ville Hermanni Valo

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HIM is the best

    Ville je velmi pekny a perfektný spevák. *5*
  • Ville

    velmi,velmi a este raz velmi sympaticky clovek,charizmaticky,stylovy a coolovy.naozaj jednicka v svojom odbore *5* .fakt,co dodat?super,no.aj s celou skupinou.len tak dalej *3*
    • Re: Ville

      tak to máš pravdu, ville je sympatak a tiez je velmi pekny. Sice kazdy si mysli ze na HIM idu len pubertaci. Ale najdu sa aj iny funs. His Infernal Majesty. *4*
      • Re: Re: Ville

        Jasně,že se najdou i jiní fun... Dokud HIM poslouchala moje pubertální dcera nějak jsem je nevnímala, ale Venus doom je naprosto zralá muzika. Ville je především výborný muzikant-má to zkrátka v srdci.Mimochodem pyšním se sbírkou 46 let...
  • Tak já můžu jen říct, že s k vám přidávám...HIM jsou fakt skvělý a Ville je ten nejvíc sexy chlap jakýho znam a má neskutečný charisma...úplně mě dostal...taky se mi hrozně líbí to tetování na ruce - to byl vážně dobrej počin...:) *14* jen tak dále...:)
  • HIM SOU NEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ NEJ NI CO DODAT =D. TŘEBA ENOM I LOVE VILLE *14*
  • HIM jsou nejjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *5*
  • je nejjjjjjjjjjjj

    skupina HIM je proste nejjj!!!na celym světě!!maj nej texty a Ville Je nejkrasnejší chlap na světě,krasnějsší neni!!Ja mam všechny jejich ceda a uplně je žeru!!!i kdzž THE RASMUS JSOU TAKY CELKEM FAJN!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • VILLE JE NEJKRÁSNĚJŠÍ A HIM PROSTĚ NEJLEPŠÍ. PROSTĚ JE MILUJU *14* *14* *14*
    • Re:

      V *4* I *8* L *14* L *10* E *4* V *1* A *3* L *9* O
  • je super

    Je to nejlepší zpěvák, píše nejlepší texty... Proste His.Infernal.Majesty *5* *14*
  • prosimtě, když neumíš anglicky, tak se vyjadřuj česky. *7*
  • I love his!

    Miluju ho!!! *14* Ať žije HIM!! *16* Nejlepší skupina na celým světě! *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit