Přejít na výpis diskuzí

Viktor Preiss

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jistě, pane ministře

    jsem viděla v sobotu v Divadle na Vinohradech. Skvělý pan Preiss i další, dokonalá profesionalita, řeč, mimika a bytí na jevišti. No a téma do dnešní (vlastně asi do jakékoli) doby jako stvořené. Nádherný zážitek!!!
  • artemida

    k svátku

    Všechno nejlepší k Vašemu dnešnímu svátku pane Viktore, hlavně co nejvíce pohody, klidu a sluníčka. *4* Jste jeden z našich nejmilejších herců, v televizi Vás pokaždé rádi vidíme a proto Vám rádi blahopřejeme. *14* Děkujeme a ještě jednou hezký svátek. : )
  • svátek

    Přeji hezký svátek. *14*
  • marika005

    Praha město věží

    Děkuji vám za krásné dobrodružství v pořadu o Pražských věžích *3*
  • ludmilahej

    svátek

    Všechno nejlepší k dnešnímu svátku ,hodně zdraví a lásky Vám přeje vaše fanynka ludmila *14* *4*
  • k svátku

    Všechno nejlepší k Vašemu dnešnímu svátku Vám ze srdce přeje slečna Míša. *4*
  • Obavy o zdraví

    Mám velké obavy o zdravotní stav pana Viktora Preisse. Je to herec a člověk, kterého si vážím celý život, měla jsem možnost se s ním osobně setkat i si s ním psát a velmi mne mrzí, že - podlé médií - je mu život nad jeho síly. Ráda bych ho kontaktovala, jako kdysi kvůli pneumatikám, tak teď, abych mu nalila trochu pozitivní energie do jeho hereckých žil.
  • mezery ve fimografii

    Včera jsem se dívala na pohádku O Poměnce
    je to krásná pohádka oběma to tam moc slušelo je to moje nejoblíbenější pohádka dlouho jsem ji neviděla.Jen se divím že ji nemají ani jeden zapsanou ve své filmografii.
  • Dekuji

    Dekuji za vas hlas a projev a za to, ze se mi pri vas krasne usina u Trech musketyru...
  • Kontakt

    Dobrý den, chci se tady zeptat, jestli nevíte někdo e-mail či kontakt na pana Viktora Preisse.

    Za případnou radu moc děkuji.
    S pozdravem Markéta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit