Přejít na výpis diskuzí

Viktor Kožený

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslím,že si p.Kožený,,KOŽENÝ,, život užije celkem v klidu a dožije stáří v klidu
    pokaždé se najde jemu podobný i v řadách soudů
  • hledám

    Hledám sponzora pro opravu kostela v Jedlce u Děčína z roku 1234, nebo alespoň příspěvek na opravu – za dva roky bude mít 777. výročí založení. Děkuji i za tip. Jaroslav
    • Re: hledám

      To jste měl právě už při kuponové privatizaci. Stačilo 2 - 3 krát říci z kazatelny: Věřím jen harvardským fondům.
  • Viktore!Spituj.

    Dobrý podvečer silvestrovský,
    milý Viktore, přeji vše dobré do nového roku amyslím, že bys měl spitovat své svědomí, alespoň vůči takovým "dobráčkům" jako jsem já. Jsem ráda, že jsi okradl ty zatracený, bezcharakterní hajzlíky v Česku při privatizaci. Ale nejsem ráda, že jsi také obral mě. Mám ještě nějaký ty fondy, nebo co to je? A tak si myslím, že bys mohl udělat na Nový rok dobrý skutek a ty slibované prachy mi dát.
    Jsem švorc. Zdraví, štěstí a pohodu Mgr. Věra Kisová *4*
    • Re: Viktore!Spituj.

      Milá Magistro, slibované peníze V.Kožený nabízel do roka (a do dne).
      Trochu jsi zaspala dobu. Kdyby jsi se přihlásila, tak je máš, jako většina lidí, kteří byli svéprávní. Akcie nejsou rohlíky, jednou jsou dole, jednou - třeba navždy v hajzlu. Musíš při svém vzdělání adekvátne ragovat. Já jsem z kupovové privatizace dostal za prodej akcií cca 400.000,- Kč. Za 1000Kč investice to bylo slušný - stačilo trochu sledovat kurzy a včas je prodat.
      Tak pá
  • poskytnutí investice pro podnikání

    Dobrý večer! Neustále sháním investora pro pokrytí náklady k podnikatelském projektům, které jsou i vysoce výnosný. V současné jsem nikoho nesehnal a tak bych potřeboval pokrýt náklady pro projekt cca 2.500.000,kč. Pokud by se naskytl větší obnos. Tak jsem schopnej investice i rychleji znásobyt. Pokud budete mít zájem investovat do mojich projektů. Ozvěte se mi prosím na telefoní číslo a to +420 732 569 708 a nebo na meil a to: CZECHOGLOBAL@seznam.cz. Mluvím pouze česky a jinak jsem ochotnej zaslat zhotovenej projekt na meil. Předem Vám moc děkuje za pochopení ředitel firmy OSVČ - CZECHOGLOBAL Ivan Lehota
  • borec
  • Proste nikdo nechce jeho privect do Cech,a ja mohu.Kdo zaplati?
    • máš velkou hubu , nemůžeš nic.
  • Pán Kožený udělal na lidi velký podvod kde je okradl o peníze a nazval českou justici soudci statní zastupitelé za byvalé členy KSČ a že porušují lidská práva ale at se podívá na sebe když zakládal Harvadske fondy a firmy kdo mu pomáhal protože všichni jsou členové STB kde si to mužou přečíst na inter. stránkách a mají po panu Koženým firmu a podnikají sní dodnes tak že by si měli své peníze vymahat na nich
  • Ahojky
  • Oprava:větších
  • Kdyby nebylo komunistů tak on a jemu podobní nemají co rozkrádat.Proč si pro něj nepřijedou,a nepostaví ho před soud? 2 dny a je tady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit