Přejít na výpis diskuzí

Viggo Mortensen

OSOBNOST 31.12.2006 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mtsmr

    hey on bude mit 51?!Neřekla bych jak je kráááásnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • love

    Nejlepší byl v pánu prstenů a v onhnivým oceánu *14* *14* *14*
  • rebus

    ..

    Viggo a ty jeho oči... *14* .. v Pánu prstenů byl asi nejlepšíí .. No a na 50 fakt nevypadá .. hehe mít takovího tátu bych celkem chtěla *15* *15*
  • van

    Viggo

    ale stejně byl nej v ohnivim oceánu *14* prostě on a Hidalgo ...mmmm *14* *14*
  • parket..a

    ARAGORN

    Viggo je totálně KRÁSNEJ...ale stejně...už 50. let...to bych mu ani neřekla...mimochodem jako Aragorn fakt BEAUTIFUL! *14*
  • andrej8dka

    Opožděně, ale přece jen

    ,,Viggo!Promiň že to píšu později ale nemohla sem na comp :'(..No , tak teda všeechno nejky ke tvý 50. narozeninkám a přeju další úspěchy v kariéře a vě všem *14*"
    (noo vim že je blbý že to píšu takhle jakoby pro něj, ale prostě ..No to je jednoo) xDDD *15* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • janeinka

    Re: Re:

    Jo to je fakt *1* I agree... *5*
  • Re:

    mylovat s y umí jen pár lidí v republice.Gratuluji
    *7*
  • nika.

    Re: Aragorn..

    Tak to já jsem do Aragorna zabouchlá furt.Je úplně nej.No,Viggo Mortensen jinak nic moc,ale nebejt jeho,nebyl by ten úža Aragorn.Tak teda všechno nej!
  • janeinka

    !birthday!

    Dneska je Viggovi 50 let... to to leti, a stejne co jsem videla jeho posledni fotky na to ani nevypada:) preji mu vsechno nejlepsi, hodne stesti, zdravi, lasky a filmu samozrejme, aby porad bylo na koho koukat *14* *15*
  • Kulatiny

    Dnes je panu Mortensenovi už 50 let.Dozvěděl jsem se to až dnes.Jako král Aragorn byl velmi dobrý.Přeju mu hodně štěstí!
  • ferrerrka

    Aragorn..

    Než sem ho uviděla v lotrovi tak jsem ho neznala,ale tam sem se do něj uplně zamilovala..všem mym kamoškám se líbil Legolas,ale já byla zamilovaná do Aragorna..je to úžasná role:)
  • verča

    Je to upe supr herec mam ho rada ale nejlepči byl jako Aragorn !! *3*
  • super

    Je to fakt super herec moooc pěknej a taky má fakt super filmy *3* fakt skvělej
  • Nej, nej

    Viggo je proste herec k sežráni!!!Východní prisliby jsou urcite uplne bombobe, ale i tak si myslim, ze to viggovi nejvic slusi jako Aragornovi *14* *14*
  • eastern promises

    Všem fandům doporučuju aktuální film Východní Přísliby- je to BOMBA!!!!! lepší film sem už dlouhou dobu neviděla- nenechte se odradit třeba jako moje matka- která to po deseti minutách vypla se slovy: na to nemám nervy, to je nechutný :)) pan Mortensen a jeho kolegyně v hlavní roly podali perfektní výkony!!!! *14*
  • aragorn je nej

    njn je pravda ze jako aragorn byl nejlepsi a taky mu to tam moc sluselo.......stejne jako eomerovi....mno ale to se neresi...... *14* *4* *14*
  • :-)

    jóóó Aragorn, to je krasavec....!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • dodatek

    Jen jsem si všimla, že tu chybí film G.I. Jane z roku 1997 s Demi Moore, kde taky Viggo hrál... *3*
  • Viggo

    Viggo je můj miláček milujiho I love you *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit