Přejít na výpis diskuzí

Victoria Justice

OSOBNOST 1.10.2008 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě je Vicky lepší než Ariana.... Ariana nebyla takova a tet je z ni s prominutím další hollywoodská dě**a která nemá nic lepší ho na práci než točit ty uchylny videa... Ale žijeme v době kdy pomalu v televizi vidíte videoklip jak tam holky v miny vrtí prdelí a mají mega prsa atd.... Myslím že by se měli nad těma videoklipama někdy zamyslet, protože pak vidíte malé děti jak to po nich opakujou atd.... Asi si budete říkat že jsem z minulýho století, ale je mi 13 ... A mám takovýto názor!
  • Je boží!!!!!!!!!!!!!!! S rodičema pojedem do USA a možná půjdem na její konzert.
    Doufám že tenhle rok dodělá to jedno album. *14*
  • koukáte se na seriál Victorias na Nicelodeon
  • Mě se strašně líbí její píseň: Best Friend's Brother je to užasná holka a písnička
  • Vicky ahoj mam tě moc rada a mam rada taky tvoje video klipy jo a mužu se tě na něco zeptat ne že by sem byla zvědava ale chceš vubec oba a nebo jenom jednoho napřiklad Avana nebo Piersona......???? *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • ta je tak sexyyyyy *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vckyje nej hlevne ve victorious *12*
  • Všechno nej k narozkam doufám že ssi je užiješ a ať si slavnější a kariera ti stoupala tím dal víc
  • Victoria je skvělá :)
  • Je to nej nej zpěvačka. A samo sebou i herečka mám jí moc ráda a chtěla bych aby měla koncert v CZ. Čekám kdy konečně vydá písničku z Jamesem Maslowem. Let it go. Moc se na to těším. PS: Victoria a James by se k sobě hodily. <3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit