Přejít na výpis diskuzí

Victoria Justice

OSOBNOST 1.10.2008 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady se ale bavíme o Victorii a ne o Jade! *10*
    Nebo jsem to špatně pochopila????? *7*
  • Nejůžasnější zpěvačka! *14*
  • Je prostě bezva! *14*
  • tysi retardovana protože deto Na tobe videt
  • Hm coura
  • Jo je dobra hereška ale tak žRliva a tosemi nani nwlibi
  • Vy jste snad uplný retardi já jí mám taky ráda ale jako vážně doufám, že si to přečteš :D si opravdu myslíte že si to přečtě když neumí ani česky ona podle mě ani neví, že existuje nějaká Česká republika :D tak se vzpamatujte!!!! Nebo to píšou jenom 10 holčičky?? :D Vím že tento komentář bude mít hodně disliků ale mě to neva jenom se vzpamatujte!! :D
  • ona je boží dívám se na nickelodeonu na v jako victorie je to krásná holka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Myslet si můžeš co chceš ale když si tak chytrá napiš si anglicky sama! A vzpamatovat by ses měla ty a navíc o česku určitě něco ví , když její táta pochází z Irska a Česka! Nemyslíš si že byses měla vzpamatovat !? Přemýšlej nad tím. *7*
  • Miluju Victorii i Victorious a dodatečně HAPPY BIRTHDAY VIKI!!!!!!!!!!!! Moje oblíbená písnička je
    "here's to us" a "make it shine". Victoria je prostě senzační. Je hezká,chytrá,zpívá a je velmi ori-
    ginální. Podívejte se na Miley Cyrus a uvidíte že je Viki bezva s Miley se to nedá srovnávat! *4*
    *3*
  • Nevim jako nelibi se mi ale ve VIKTORIOUS hrala tori užasně souhlasite stimhletim komentařem
  • Happy birtday :)
  • Vsecho nej!:-)
  • Happy B-Day :))
  • Vy jste snad uplný retardi já jí mám taky ráda ale jako vážně doufám, že si to přečteš :D si opravdu myslíte že si to přečtě když neumí ani česky ona podle mě ani neví, že existuje nějaká Česká republika :D tak se vzpamatujte!!!! Nebo to píšou jenom 10 holčičky?? :D Vím že tento komentář bude mít hodně disliků ale mě to neva jenom se vzpamatujte!! :D
  • ahoj si kocka milujte *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jsi skvělá a taky tě sleduji na Nickelodenu si výborná spěvačka i herečka snad to ps: doufám že si to přečteš díky Jade
    *4* *4* *4*
  • Ahoj sleduju tě na Niceldonu PSS jsi VÝBORNÁ doufám že to čteš. VIK !!! Nálada:Milující *14* *14* a pohodová *5* Luci
  • hahaha...nemohlas s ní být v hollywoodu....p.s. vic milujuuuu!!!!<3<33<3 *14* *14* *14* *14*
  • Victoria je tak skvělá!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit