Přejít na výpis diskuzí

Veronika Arichteva

OSOBNOST 23.10.2007 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivo

    ahoj veru
  • Nová

    Je děsně afektovaná.
  • Skutečnost

    Je vidět, že Vám všem uniká skutečnost že seriál, popř. moderování je jen role a ve skutečném životě je Veronika úplně jiná. Ach jo.
    • Re: Skutečnost

      ANO!!! taky si myslim ze ve skutecnosti je fajn holka a nepripada mi vubec namyslena a ty picky a sracky co tu pisou ty diliny *3*
    • Re: Skutečnost

      Hele brouku, žádnej herec není tak dobrej, aby se do jeho role nepromítlo aspoň trochu z jeho osobnosti. *13* Když i nejlepší světoví herci prohlašujou (mezi který se Verunka mimochodem nikdy nedostane *1*), že do každý role promítaj kus sebe, tak na tom pravdy asi něco bude. *3*
      Verunka není žádná herečka, NEHRAJE, má civilní projev, to u mě není herectví. *13* *13* *13* *13* *13* *5*
      • polianah

        Re: Re: Skutečnost

        verča je dobrá a nepište o ní tak hnusně!!!!!!!!!!!§§
      • Re: Re: Skutečnost

        Já jí jako herečku ve svém příspěvku nehodnotila.*13* Překvapily mě ty nepřátelský a hulvátský reakce. A hlavně závistivý.
        • Re: Re: Re: Skutečnost

          Téhle můře není bohužel co závidět... *13* *5* Naštěstí nemám v povaze závistivost *3* Spíš jí lituju, jak se shazuje před celým národem. *4* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Skutečnost

            Já si myslim že není co závidět, ale přečti si pár reakcí co tu jsou, závistivců se ozvalo několik *3*
  • Zavidite ji co?

    Nevim o co vam vsem jde? Zavidite Veronice ze se stava diky serialu slavnou nebo je urcite alespon v povedomi ceske verejnosti? asi jo ubozaci!
    Pro me je to herecka ktera neni okoukana. Proto ji fandim. Jen tak dal Verco a pomluv od hlupaku si nevsimej
    *Martin*
    • polianah

      Re: Zavidite ji co?

      jasný!! *14*
    • Re: Zavidite ji co?

      Tu herecku vubec neznam ale je tu super prispevek :o)
      "bardot
      náštěva - 07.12.2008 19:09
      Chodí sem Veronika Nová? A zapojuje se třeba do diskuzí nebo něco?"

      odpoved: jj aspon to neco tu dela
    • Re: Zavidite ji co?

      souhlasim s tebou *3*
  • blbost

    toje blbost ona se nenarodila 1980na rodila senarodila se nkdy kolem roku87
    • Re: blbost

      píšou sem blbosti nenarodila se 1980 ale1986 a je jí 25 ne 31 to by byla blbost stejně bych jí typla na 18 LUCKA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit