Přejít na výpis diskuzí

Veronika Arichteva

OSOBNOST 23.10.2007 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trochu a hodne

    v ordinaci se m moc ani nelibi ale v Hop nebo trop mi pride jako dobra herecka *4*
  • bugsik

    Evča

    Ahojky Verunko mohla bys mi poslat nějaké fotky.Jsi superrr herečka mám tě mocc ráda. *14*
  • Drž H***

    wíš co . . .?! jdi někam *15* verča je moc super herečka říct že neni pěkná to fakt nejde . . .až ty se dostaneš víš jak ona tak si budeme povídat jo ? jenže ty to v životě nikam nedotáhleš . . . . *8* ty jí verču vůbec neznáš (já taky ne) ale já jí tady neurážim takže se laskavě klid . . . . *13*
  • Pochvala

    Ahoj silvy (veru) *8* strašně moc ti fandim. . .těch ubožáků co ti jen záviděj si nevšímej. . .jsi ta nejlepčí herečka co znám a na tu úroveň kde jsi teď jsi to dotáhla hlavně díky sobě. . . *8* na ordinaci koukám hlavně díky tobě pže ty jsi tam z nich stejně nejlepší. . . *8* opravdu tě obdivuju *14* a mooc moooc držíím palečky do života. . .jo a prosím jestli si najdeš někdy čas napiš mi na mail :Werunka.hakenova@seznam.cz ale když nenapíšeš nwm máš moc práce a s običejnejma lidma asi nemáš ani čas si psát tak fakt hodně štěstíška do života pa Werunk& *14*
  • prosení o E-mail

    Dobrý den,
    chtěl bych poprosit o váš E-mail.
    Prosím o E-mail Veroniky Nové.
    Martin
  • Re: pronatyk

    Nejlepší herečka jaká jen může být *3* *3* .. a doufám že se v Ordinaci dá dohromady s Matyášem ..... kéž by z toho byl románek *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pronatyk

    pronatyk

    je vidět že se niikdy nespleteš a jsi pořád hezká!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pronatyk

    natalka

    ahoj jsem tvoje neeeej faninka *14* *1* *14* a jsi moc hezká a v ordinaci hraješ silvu frintovou a prosím dej mi svůj mail *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: ŠPATNÝ DATUM NAROZENÍ

    hanča asi sestrojila stroj času a vrátila se o 2 roky zpět
  • Re: odpověď

    ahoj sylvo chci neco vedet ty si se milovala z Matiasem az tu budes napis my na meil mmmaryska@seznam.cz
    mej se Dalibor
  • Re: Veronika

    *14* ahoj veroniko hele jaky mas meil *9*
  • Veronika

    Zívistí nic nevyřešíte. A tvrdit, že nemá talent je primitivní.Talent má, jinak by nebyla tam kde je. A to že jí její otec, podle vás pomohl, je snad její věc. Aspoň měla lehčí prorazit na tuto úroveň. *5*
  • Veronika

    tak jsem četla příspěvky amusím přiznat, že je to strašné ....myslím to jak jsou někteří lidi zlí a závistiví. někomu tady asi hodně leží v žaludku, že má Verča tatínka producenta a snaží se jí to dá sežrat.... pokud náhodou Veroniko to tady čtete, tak vám až musí být těch zamindrákovaných chudáčků líto *1* nekažte si tím náladu a dálbudtě tak skvělá herečka, kašlete na závistiví lidi a mějte se moc krásně.... fandím Vám!!!!!
  • Nevim

    Ahoj Veverko *3* . Tak jako v Ordinaci hraješ faaaajn, jen se mi tvoje postava prestava libit. Tim myslim, ze jsem byl rad, ze si se stala hodnou holcinu, po smrti hodne(zle) Sinkorky(boze, jak ta herecka se zmenila) a ted si ublizujete oba dva. Scenaristky poslat na pranyr *4* . Ne delalm si srandu. Hrajes krasne a navic, jako muz musim rict, ze se vzdycky v mych ocich objevi maly dablik, ale pak rychle spadnu na zem a jsem v hluboke realite. Mej se krasne a kdyz si toto prectes driv, nez po Vanocich, tak Stastne a vesele a krasny Novy rok.
  • veri jsi super

    ahoj veri určitě si vzpomeneš můj tatka s tebou byl jmenuje se Jarda kalous určitě si vzpomeneš
  • ahoj Very

    jsi fajn holka a jde vidět, že zatím i sama sebou, tím i tak zustaň. Pa Milan
  • klara24p

    Veronika

    Dobrá herečka, krásná žena...
  • Ahojky

    Verca je super herečka a strašně moc ji fandím.Jsi prostě skvělá.Já si myslím že pro mě by to byl pěkný okamžik kdybych tě mohla poznat osobně.Měj se moc hezky papa a odpovez mi pls. *4* *4* *4* *4*
  • odpověď

    Ahoj, nebyla jsem skleslá, jen tam na mě bylo hodně lidí a nebylo mi zrovna dobře. Ale i tak jsem si to užila. Měj se hezky. veronika
  • Cau

    Cau ses vzdycky tak smutna nebo si na ty velky pardubicky byla jen takova sklesla?????? :-D posli mi odpoved pls na email tady se v tom neviznam *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit