Přejít na výpis diskuzí

Veronika Arichteva

OSOBNOST 23.10.2007 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stinky753

    verka

    verka zelam ti vsetko najlepsie k narodeninam
  • x.monkey

    x.monkey

    Veri, si hezka slecinka =), jsi ma nejoblibejsi herecka v ordinaci
  • x.monkey

    x.monkey

    Veronika je má nejoblibejsi herecka v ordinaci =).
  • woody

    Weroni miluju te moc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ordinaci v ruzovezahrade si nemuzu necaht ujit
  • bardot

    náštěva

    Chodí sem Veronika Nová? A zapojuje se třeba do diskuzí nebo něco?
  • bardot

    porodní asistentka

    Verča mi je velice symatická. Před 6 měsíci jsem porodila krásnou dceru a porodní asistentka byla celá Verča. Hned jsem jí to řekla a ona na to, že nejsem první kdo jí to říká. Jmenovala se Petra a pracuje v Prostějovské porodnici.
    • Re: porodní asistentka

      To je moc hezké ale taky jsem jí tu ještě neviděla verču ale doufám že sem chodí. *14*
  • alcaa05

    pohodaaa

    náhodou vypadá žhe je v poho
  • trochu a hodne

    v ordinaci se m moc ani nelibi ale v Hop nebo trop mi pride jako dobra herecka *4*
  • bugsik

    Evča

    Ahojky Verunko mohla bys mi poslat nějaké fotky.Jsi superrr herečka mám tě mocc ráda. *14*
  • Drž H***

    wíš co . . .?! jdi někam *15* verča je moc super herečka říct že neni pěkná to fakt nejde . . .až ty se dostaneš víš jak ona tak si budeme povídat jo ? jenže ty to v životě nikam nedotáhleš . . . . *8* ty jí verču vůbec neznáš (já taky ne) ale já jí tady neurážim takže se laskavě klid . . . . *13*
    • Re: Drž H***

      Máš upe nejwíc prawdu souhlasim stebou!Sama je eště dítě ale bude se srát do lidí který sou aspoň něco a když už tag ona jí záwidí že je hezká páč ona určitě hezká nejni když se do ní nawáží *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit