Přejít na výpis diskuzí

Veronika Freimanová

OSOBNOST 31.12.2006 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano je to pravda jste lepší než Barbora munzarová i Monika Zoubková.
  • Veroniko chci aby ste přijela sem do Jeseníku kdybych vás viděla na živo splnil by se mi sen. Jte lepší než Barbora Munzarová.
    • Souhlasím ráda bych jí také bych ji v Jeseníku uvítala. :D
    • Myslím si ,že ani nevý ,kde je Jeseník a taky nevím proč by mněla jet do takového zapadakova. :??? *13*
  • Hrajete moc krásně a procítěně . Fandím vám .
  • Paní Veroniko,hrajete krásně a hl.přirozeně.Právem Vám patřilo zrcátko TÝTÝ.Přestala jsem po shlédnutí anket věřit této soutěži!!!!
  • http://www.televize.cz/tyty/hlasovani-nominace Kdo má Veroniku rád, ať hlasuje v anketě TýTý, ať nám Verunka zase vyhraje *3* zabere to jen pár minut *4*
  • Milá Verunko všechno nejlepší k svátku hodně zdraví a at natočíš ještě nějaké filmy.
  • já jsem se ptala kdo nemá a né kdo má KDO NEMÁ RÁD.
  • Veroniku Freimanovou mám ráda teprve chviličku a to díky seriálu cesty domů na který se dívá moje babička a nepropasla ani jeden díl. Chtěla bych vás všechny poprosit aby jte mi poradili kde bych se mohla ja i moje babicka s Verniokou osobně setkat. Chtěla bych to dát babičce k narozeninám. Odpovědi nebo tipy pište na e-mailovou schránku wendulinka96@seznam.cz děkuju
  • Ten kdo jí nemá rád tak at jsem napíše důvod.
    • Myslim si ze je to děsna a strasna herecka a v cestach domu hraje strasnou kráv*. napiste mi nekdo kdo ji muze mit rad aproc vzdit je to desna zenska.!
      • Znáte ji osobně?.. Jestli ne tak proč píšete takový věci i tak pište si to někam jinam, když uz to musí být. Ale tady na to neni nikdo zvědavý. Takže se bad tím zamyslete
      • Neni sko rkazdy nebo snad kazdej kromne vas pisou ze je fajn ,miá pratelska...... A kdyz na ni chces nadavat tak to pis nekam jinam nebo si to nech pro sebe tady na to neni nikdo zvedavej!!!
    • Mam ji ráda a to je mi 13.Nevim proc by ji nemel nekdo mit rad ,vzdit je faj. A ti co ji nemaji rádi at jdou k šípku!!!!!!!!!!!!!
  • Drahá Veroniko, jsem do tebe blázen, co s tím mám dělat? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit