Přejít na výpis diskuzí

Vendula Svobodová

OSOBNOST 22.4.2007 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá žene

    Vendula je skvělá žena,protože se po smrti dcery Kláry rozhodla pomáhat stejně nemocným dětem. *4* *4* *4* *4*
    • Re: VENDULE SVOBODOVÉ

      VENDULKO VYPRDNĚTE SE NA VŠECHNY POMLUVY SAMA NEJLÉPE VÍTE JAK JSTE VYCHÁZELA SE SVIM MANŽELEM ONI SE TOTIŽ VŠICHNI CHOVAJÍ JAKO KDYBY BYLO JEJICH MANŽELSTVÍ VZORNÉ.JÁ JSEM VDANÁ 22 LET MÁM MANŽELA KTERÉHO BYCH NEVYMĚNILA A PŘESTO JE TAKY U NÁS MRÁČEK.LIDI HOLD VIDÍ MLADOU KRÁSNOU A SCHOPNOU ŽENSKOU JAKO JSTA VY A UŽ BY JÍ NASADILY PSÍ HLAVU.DRŽIM VÁM PALCE ,BUDTE POŘÁD TAK SILNÁ A SKVĚLÁ JINAČ BY VÁM TO ANI NESLUŠELO PA. *14* *3* *3* *4*
      • Re: Re: VENDULE SVOBODOVÉ

        Souhlasím s autorkou,že se mate na všechny vykašlat,člověk jako vy,který v tak mladém věku toho tolik prožil hlavně strata Klárky tak je u mne ČLOVĚK opravdu se vším všudy.A přesto je schopen ještě toho tolik udělat pro Vám cizí lidi to se cení a proto se nenechte nikdy nechat otravit ať by to byl kdokoli.Sama mám 3letého važně nemocného vnoučka tak,že vím jak je to pro nás všechny těžké,držím Vám palce a ať už vám dají všichni pokoj a klid na Vaší tak obdiv zasluhující práci.Hodně zdraví přejí Vám i Kubíčkovi.Broňa
  • špatné datum narození

    Opravte si prosím datum narození. Je to 18.2.a znamení vodnář.díky.
    • Re: špatné

      Tím, jak o tobě vyšla pravda najevo, jsi se parádně shodila. *8*
  • paxik

    Nechci, a ani nemohu ..

    .. soudit pí. Svobodovou (to si musí srovnat se svým svědomím), ale u každého tak výrazného věkového rozdílu, nevěřím na lásku k partnerovi - max. na lásku k jeho majetku *13*
  • KUBÍK

    VENDULKA JE SUPER ŽENSKÁ,I KDYŽ NÁŠ KAMARÁD 2 LETÝ KUBÍČEK V MOTOLSKÉ NEMOCNICI PO TRANSPLANTACI ZEMŘEL-16.12.2007.TAK MUSÍM ŘÍCT ŽE PRO DĚTIČKY MNOHO DĚLÁ A AŤ SI KAŽDÝ NECHÁ TY KECI O NÍ.ONA SI TOHO UŽ PROŽILA TAKÉ DOST,HLAVNĚ S MALIČKOU KLÁRKOU.VENDULKA JE *4* .A TÍMZO CHCI TAKÉ VZKÁZAT, ŽE NA KUBÍČKA STÁLE MYSLÍME A MYSLET BUDEME.NÁŠ MILOVANÝ KUBÍNKU.TVOJE KAMARÁDKY EVA,NATY,ELI Z HUMPOLCE. *9*
  • janikoz

    Všechno nej!

    Hodně štěstí, zdraví a pohody. *14* *3*
  • Sbírám vše o Vendule

    Ahoj...sbírám všechno o paní Vendule Svobodové...pokus máte strarý i nový časopise,noviny, fotky, kalendář...všechno ráda přijmu...nejlepší by bylo kdyby ste mi to přes scaner ofotili a poslali na moje icq 455984047...všem předem děkuji
  • Paní Svobodová, držím palce ve všem, co děláte pro děti a hlavně přeji hodně štěstí v osobním životě, i když to někdy nevychází tak jak bychom chtěli ( mohu potvrdit ).
    Moc se mi líbíte jako žena i jako člověk.
    Hezký den přeje Zdeněk Nymburský.
    zdenek.nymbursky@ceskapojistovna.cz
  • Nový stránky

    Zdravím všechny,
    na internetu je nový blog, který je zcela věnován paní Vendulce Svobodové. Adresa je http://vendulasvobodova.blog.cz/ *4*
  • Super Vendulka

    Mohli by jste sem dám nové fotky a hlavně změňte datum narození je to 18.2.1972 a znamení vodnář. Jinak chci říct, že mám vendulku strašně moc ráda a fandím ji už dlouho a nikdy nepřestanu. Já vím co je to úmrtí dítěte. Umřela mi moje sestřenice také na leukémii. Byla stejně stará jako Vendulinčina Klárka a zemřela i ve stejný týden. A paní Vendulce bych strašně moc chtěla poděkovat za Kapku naděje. je to super ženská se srdcem na dlani. *4* *4*
  • Svobodová - herečka

    V titulku je povolání Svobodové herečka. A co hrála ? Možná lidem divadlo. A pár lidí z publika co čte její bulvární story jí to věří. Falešnost, hadí povaha. Fanynky co sbírají její fotky nemůžou být normální. Asi jí neznají, nebo ne moc dlouho. *1*
    • Re: Svobodová - herečka

      Co Vendulu znám (osobně), tak je jí hadí povaha naopak na hony vzdálená. Spíš je k lidem tak přímá a upřímně krutá, až to bolí. Ale má dobrý smysl pro umor a zlá ženská to určitě není. Úplně hodná ale taky ne. Ona to s Karlem taky neměla lehký? Znáte ji osobně? Tak nesuďte. To je hrozně lehký, ale na realitu se má člověk koukat vždy ze 2 úhlů.
      • Re: Re: Svobodová - herečka

        Chtěla jsem říct "krutě upřímná", NE "upřímně krutá". To ona rozhodně není *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit