Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Paradis

OSOBNOST 23.10.2010 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vanessa

    Mylím že Johny Depp a Vanessa jsou hustý,ale myslím že vanessa je strašně moc vychrtlá-jako anorektička!!
    *4* *7*
  • jaj

    No nevim já sem od ní neslyšela žádnou písničku,ale že bych chtěla tak to teda ne no.Ale s Johnnym jim to sluší.A taky sem jí ještě neviděla ani v žádnym filmu.Dyt lidi ji jenom znaj ptz.je přítelkyně Johnnyho.A není moc hezká vypadá jako fetačka. *13*
  • Vanessa

    No nevím moc se ji nemusím.Jo uznávám je krásna,s Johnnym jim to sluší a podle toho co jsem o ní četla tak je to i moc hodnej člověk.Jenže se mi prostě nelíbí ten její zpěv,já nevím všichni říkají jak je příšerně talentovaná ale já od ní slyšela pár písníček a přišlo my to teda dost děsný.Co se týče jejího herectví tak jsem vyděla zamilovanou čarodějku a hraje celkem slušně.Vždycky mě naštve když o ní něco čtu a pod článkem jsou komentáře typu "to je hrozná slepice,hnusná,nic neumí,kam dal Johnny oči...".Proboha proberte se (tím myslím ty pomlouvače) za prvé je to jeho věc a za druhé ji neznáte takže nemáte právo soudit její povahu.
  • Re: prosím porad´te

    klikni na registraci tam se to vypln a prihlas se! *3*
  • prosím porad´te

    ¨zni to asi hloupě ale mě se nejde zaregistrovat jako fanda VANESSY neporadítemi nědo jak to mam udělat??????????pls. poradte *7* *9*
  • nejlepší a krásná

    vanessa je ta nejlepší celebrita chova se uplně normalně nema žadný hvězdny manýry a je hezká.A sJohnnym tvoří ten nejlepší pár na světě a tagy ten nejzamilovanější:) *14* *14*
  • Kterej debil proboha napsal neco tak hnusnýho o V. P. ?Ona byla kdysi jediná, která Johnnyho Deppa podržela, aby se dostal ze závislosti. Ona mu dala to nejlepší-dítě. Takže nějaký blbeček, ať si ji radši nebere do huby!!!!!!!!!!!! *16* *16*
  • No tak ,že by uměla zpívat se říct nedá hezky taky moc nevypadá a že bych ju musela ?? TO UŽ VŮŮŮŮBEC !!!! *5* *8* *13* *13*
  • Vanessa a Johnny jsou nádherný pár.Hodí se k sobě a nepoutají zbytečně pozornost jako jiné celebrity.
  • Vanessa i Johnny jsou fajn celebrity a na nic si nehrajou,když neúčinkujou ve filmech.Nekterý jiný celebrity si často pletou film s reálem... Ale tihle dva krásní a nadaní lidé určitě ne. *5*
  • Vanessa je podle me zjimava osoba sama o sobe, je to typická francouzka, etericka a krasna zena proto ma johnyho. asi *7*
  • zda se mi to taky....je goddd ajohnny jeste vic, takze je to bohuzel super par ale kdybny byl johnny o 30 let mladsi a svobodnej *14*
  • A já souhlasím s Denou, oni dva vyzařují něco extra a fascinujou mě.Jinak mě celebrity taktéž nechávají víceméně chladnou. Možná tak v patnácti Elvis Presley.
  • Vanda mě začala fascinovat od dob kyd sem vyděla Zamilovaná Čarodějka je to good film ale ne nejlepší *13*
  • Naprosto souhlasím s Terez. Celebritami se nijak nezabývám, ale Vanessa a Johny jsou lidé s takovým charismatem, že mě vysloveně fascinují.
  • Viděla jsem ji teď na MFF v Karlových Varech ve filmu "Můj anděl" a úplně mě dostala!! Vanessa má charisma, Johnny má charisma ... bude zajímavé sledovat, co vyroste z jejich dětí :-) ...
  • vanessa je ouplně ta nej žena (samozřejmě "žena z plátna a tv":) Při Elise nebo klipu k "Be my babe" jsem kdysi sotva zavřel vyjevenou tlamu. hi, copak jí Jonnyho, ale Jonnymu jí je třeba závidět.
  • Závidím jí Johnnyho Deppa, ale jinak sem viděla jen film Zamilovaná čarodějka, ale tam nevypadala moc hezky ani to nebyl nějak good film tak nevím jaká jinak je ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit