Přejít na výpis diskuzí

Val Kilmer

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když díky scientologické církvi,která zakazuje jakoukoliv léčbu umře,nebude jí platit milionové desátky!To jsou ale pablbové na entou!Kdo chce kam,pomozme mu tam!
  • Fakt sexy chlap *4*
  • Val Kilmer je skutečně PAN HEREC! Narodil se v generaci herců, která už spíše sázela na svůj vzhled než na herecké schopnosti. Pan Kilmer měl velmi velmi zajímavý vzhled, ačkoliv byl tak trochu "připálený" blonďáček s modrýma očima, měl velmi výrazný obličej s neobvyklými rysy ve tváři, což připisuji jeh neobvyklému "genetickému mixu" a hlavně jeho indiánským předkům. Gentleman s krásnou vysokou štíhlou postavou, šel z něho chlap s velkým "CH", navíc výborný herec, ale tanečník, zpěvák a skladatel. Mnohostranný talent, člověk neobvyklých zájmů, všestranný i v soukromí, má navíc velký smysl pro humor a je to výborný otec. Nechápu, že se mu ta láska tak vyhýbala, měl spousty vztahů, ale žádný očividně nebyl nic moc. A co mu udělala jeho exmanželka, to je do nebe volající. Nevím, zda to víte, ale když v roce 1995 odjel natáčet film "Ostrov doktora Moreau" /1996/, Joanne podala bez domluvy aniž by mu cokoliv předtím řekla v jeho nepřítomnosti žádost o rozvod, Val se dozvěděl, že je v rozvodovém řízení až z tv zpráv na hotelovém pokoji, prý ho to velmi zranilo a nebyla to pro něj žádná legrace. Musel poprosit o výměnu role pana režiséra, měl hrát hlavní roli, ale kvůli rozvodu se nechal přeobsadit na vedlejší roli. Jeho roli pak převzal herec David Thewlis. Val je krásný člověk, jeho duše je krásná a já mu přeji hodně štěstí a pevně věřím, že se uzdraví.
    • Interview z února 1999 z ICON Magazine, starý "materiál", ale dobrý. THE ICON PROFILE (Val Kilmer). Strana 1 http://www.angelfire.com/ca2/safari/icon5.html, strana 2 http://www.angelfire.com/ca2/safari/icon6.html
  • Tombstone

    Je to mocinky hezkej a SEXI chlap a tak dale ... fanousci a faninky vedi presn ci chci o nem rict
  • Val Kilmer je vážně krásnej. Miluju ho!!! *14* *14* *14*
  • svatý

    je hrozně hezkej a prostě úžasnej *14* *14*
  • ja ho miluju uplne nejvic, ve filmu svatý byl na sežrání, uplne kráááááásnýýýýýýýýý - jinak v jiných filmech hraje blbecky *3*
    • Re:

      HELE!!!
      Co kdyby jsi se podívala na některé filmy, kde hrál...Připadá mi, že nejvetsi fanynka by nehodnotila svého idola takhle...Uznávám, má své chyby, ale je to jen člověk, jako ty nebo já. Zkoušela jsi se podívat na Tombstone? Víš kolik práce a energie musel vynaložit, když měl hrát člověka s tuberkulosou? Zdřejmě NE! Vím, ne každý film se mu povedl, ale komu se v životě všechno povedlo?
      Laskavě nad tím zauvažuj... *16*
  • Jo,jo, souhlasim, je naprosto nádhernej, smyslnej!! Nejsem na blonďáky... ale tenhle je super! A s dlouhýma vlasama --- k sežráníííííííííííí!
  • BROUCEK

    VAL KILMER JE TAK STRAŠNĚ SEXI CHLAP,MILUJU TY JEHO SMYSLNÝ RTY. *14* *4* *3*
  • Val Kilmer je parádní a sexy chlap. Moc se mi líbí a vím, že nejsem jediná. Má prostě charizma a dokáže zaujmout... Navíc mi přijde, že je takovej jinek než ostatní hollywoodský hvězdy, jako třeba Brad Pitt nebo Tom Cruise. Není jako oni vyumělkovanej, působí tak přirozeně. A ta jeho krásná vypracovaná postava. Je rozhodně zajímavej!!!Ať žije "SVATÝ" Valík! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit