Přejít na výpis diskuzí

Václav Rašilov

OSOBNOST 10.2.2007 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čauky

    *14* *14* *14* *14* *14* seš fakt hezkej,seš zadanej? *14*
  • ....

    Ahoj Vasiku...Chci se zeptat...Stale chodis na panacka do Best bowlingu do Metropole??Pamatuji,ze jsi tam obcas zasel...:-)Ja uz tam nepracuji,ale takovy sympatak se nezapomina..Pa pa
  • Václav Rašilov

    Dobrý den,
    Moc se mi líbý jak hrajete ve filmu na 1 Proč bychom se netopily je to moc zábavný film moc se mi líbý a v sobotu jsem se dívala na Česká Miss 2009 a ty jsi moderoval i se svím bratrem. Jste se svím bratrem moc podobný.

    Děkuji Valérie Trefancová
  • Super

    V serialu PROČ BYCHOM SE NETOPILI si fakt dobrej
  • tereza505

    ses fakt hezkej

    Seš opravdu moc a moc hezkej.hrajes toho nejlepsiho herce v seriálu Proč bychom se netopili.Moc ti fandím.Napiš mi vzkaz ale ne sem pls. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • tereza505

    ahoj

    Máš holku? *8* *4* *5* *14* *14* *14* *14* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ahoj

      Stav: žije se ženou Renátou a mají dvouměsíčního syna Vincenta
      • Re: Re: ahoj

        Oprava: Synovi je skoro pet let.
  • NWm

    HeY LiDi TeD NEdáwNo Sem ByLa W DIwaDLe Na TAJEMNÝ HRAD W KARPATECH a MYSLím žE tAm HráL VáCLaV RAšiLoW!ByLo TO NějkAKÝ dIwAdLO LampIoN Z KLatOw...tEn hRaBĚ tELeKe Z teLekE mU bYL moC pOdobNÝ jK hLAseM tk oBLIČejEm...aE neMŮžu o toM niC nAJÍt...jeStLI něCO naJdetE tk DÍk *14* *14* *1* *3* *3* *1* *15* *3*
    • Re: NWm

      cus... je to divadlo z Kladna...jo v tom představeni hral!
  • terous13

    Ahojky

    Ahojky lidi.. já jsem se s nim dneska fotila.. týjo.. to byl zážitek na celej život.. jsem uplně šťastná.. tyjo.. jsem z toho ještě pořád teď vyklepaná.. byly jsme v Kladně v divadle.. a zeptali jsme se jesi by jsme se s nim nemohli vyfotit.. a oni nás zavedli do zákulisí.. a .. prostě úžasný... těšim se až tu fotešku budu mít.. tyjo.. Miluju ho..:-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit