Přejít na výpis diskuzí

Tish Cyrus

OSOBNOST 28.2.2009 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klaraklaryk.valesova
    jžš to musíte psát všude že miley je hnusná a jak to její mamka mohla dopustit?...vsadim se že je daleko hezčí a chová se líp než vy když jí tu nadáváte...jste fakt trapný.. *16* *10*
  • Nevim jak si mohla dopustit tu hrůzu u Miley ty vlasy a chovani:(
  • jak jsto mohla dopustit tvoje dcera se hrozně změnila vůbec se mi nelíbí!!!
  • ahoj myley cirus mas hnusneho brachu
  • sindrom
    všechno nejlepší k narozeninám
  • Anna.N
    Všechno nejlepší *3*
  • sindrom
    všechno nejlepší k narozeninám.
  • naty-angela

    Vše nej

    Všechno nej.
    Ale...brrrr. nechtěla bych mít narozky pátek třináctého
  • smilezz-montana

    Happy Birthday

    Happy Birthday *4* *4*
  • Re: Re: Re: nesouhlasím

    Billy Ray se mi v některých momentech i líbí jako chlap.
    Nevím, jestli je Miley celá máma nebo celá táta.......dřív se mi ta holka nelíbila, ale teď jo..je pěkná a řekla bych, že její sestra Noah je jí teda sakra podobná.
  • Re: Re: Re:

    šak to je mamka miley
  • sestry

    S Miley vypadájí spíš jako sestry než matka s dcerou... *4*
  • Happy Birthday

    Happy Birthday ................
  • Re: Re: nesouhlasím

    Podle mě teda Miley na její mamku moc podobná není nejvíc je podobná na Taťku Na Tish je nejvíce podobná Noah.............
  • Re: nesouhlasím

    A copak je ten Billy Ray ňákej fešák?! Je hnusnej a tlustej.. a zadruhé, Miley je celá máma řekla bych, takže aspoň vidíte, jak bude jednou vypadat..Navíc nevím nevím, proč si někdo myslí, že je Miley ňák hezká. Obyč. holka, znám milionkrát krásnější a nemusejí to být ani zpěvačky. Krásně zpívá tojo, ale vzhled.. ten raděj nekomentuju.
  • Re: Tish Cyrus

    to máš pravdu je podobná miley i ta její sestra Nath Cyrus nebo jak se jmenuje. *4* *4* *4*
  • Re: Jaký má email

    Hele když je to americká herečka tak asi nikdo na ni nebude mít e-mail to je jasný ne?!!! *7* *7* *7* *7* *7*
  • Re: nesouhlasím

    Bože je to jeho rohodnutí nejde o vzhled ale co má v srdci jak se chová ty debilko a co ti je dotoho!! *9* *9* *9* *13*
  • Re: Re: nesouhlasím

    nojo ty máš taky chyby v pravopise.a já vím že na tom nezáleží,ale vzpomeň si na karla gotta.jak si vzal tu ivanu-a to dělala sestřičku *13* *13* *13* *13* *13*
  • je to jeji mama

    je to jeji mama *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit