Přejít na výpis diskuzí

Tish Cyrus

OSOBNOST 28.2.2009 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naty-angela

    Vše nej

    Všechno nej.
    Ale...brrrr. nechtěla bych mít narozky pátek třináctého
  • smilezz-montana

    Happy Birthday

    Happy Birthday *4* *4*
  • sestry

    S Miley vypadájí spíš jako sestry než matka s dcerou... *4*
  • Happy Birthday

    Happy Birthday ................
  • je to jeji mama

    je to jeji mama *13*
  • nesouhlasím

    nechápu jak se billy raj cyrus mohl zamilovat do takový ženský!!!!!!!!!!!!!!!vždyt vůbec neni hezká.no tak prováz to může vypadat jinak.ale je to spěvák.a chtěla bych vědět,co dělala za povolání než si jí billy ray cyrus vzal *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • Re: nesouhlasím

      A copak je ten Billy Ray ňákej fešák?! Je hnusnej a tlustej.. a zadruhé, Miley je celá máma řekla bych, takže aspoň vidíte, jak bude jednou vypadat..Navíc nevím nevím, proč si někdo myslí, že je Miley ňák hezká. Obyč. holka, znám milionkrát krásnější a nemusejí to být ani zpěvačky. Krásně zpívá tojo, ale vzhled.. ten raděj nekomentuju.
      • Re: Re: nesouhlasím

        Podle mě teda Miley na její mamku moc podobná není nejvíc je podobná na Taťku Na Tish je nejvíce podobná Noah.............
        • Re: Re: Re: nesouhlasím

          Billy Ray se mi v některých momentech i líbí jako chlap.
          Nevím, jestli je Miley celá máma nebo celá táta.......dřív se mi ta holka nelíbila, ale teď jo..je pěkná a řekla bych, že její sestra Noah je jí teda sakra podobná.
    • Re: nesouhlasím

      Bože je to jeho rohodnutí nejde o vzhled ale co má v srdci jak se chová ty debilko a co ti je dotoho!! *9* *9* *9* *13*
    • Re: nesouhlasím

      Hele vřdyť její¨42 !!! na ten věk vypadá dobře! A navíc ono nezáleží na tom jak je kdo hezkej ale na upa jiných věcech ! a máš v tý svý větě HUSTý'' chyby v pravopise ! Asi ti čeština nejde co třeba ' zpěvák ' se nepíš S jak so t ty napsala..achjo . Kdo Neumí Čestinu NeNNi ČECH!
      • Re: Re: nesouhlasím

        nojo ty máš taky chyby v pravopise.a já vím že na tom nezáleží,ale vzpomeň si na karla gotta.jak si vzal tu ivanu-a to dělala sestřičku *13* *13* *13* *13* *13*
  • Jaký má email

    Ahojik newí někdo jaký má email?
    • Re: Jaký má email

      Hele když je to americká herečka tak asi nikdo na ni nebude mít e-mail to je jasný ne?!!! *7* *7* *7* *7* *7*
  • cindy.ka

    Vše nej

    Všechno neeej *15*
  • cindy.ka

    Vše nej

    Vše nechno neeeeej *15*
  • miley11cyrus

    miley

    jsou dobříííííííí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit