Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Töpfer

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • T.Topfere, vím jak kdysi vypadalo divadlo Na Fidlovačce. Bylo úplně zdevastované.
    Držím Vám palce jako režisérovi, jako herci, jako řediteli, jste dobrý..
  • Pane senátora,mě by strašně zajímalo,jak můžete stihnout dělat POŘADNĚ 2 zaměstnání,když jsem dnes v televizi viděla příspěvek jednoho herce z divadla,který řekl,že podle vás se dá stihnout práce ve sněmovně za 4 hodiny týdně!!!!!!!!!!!!!to jste taky placeny jenom tak, za ty 4 hodiny?Myslela jsem,že když se má dělat práce pořádně můsíte se taky tomu věnovat.Podle toho taky ta práce v senátu vypadá,chodíte si tam jen odsedět pár hodin,a to je všecko. a za jakou odměnu.Měli by jste se tam všichni stydět,,pokud se vám podaří něco vypotit,tak to stejně není k ničemu.Podle toho ta republika taky vypadá!!!!!!!!!!!!!!!
  • Pane Topfre, prosím, nedejte se odradit sprostotou Vašich "kolegů",
    Podle mého názoru rozpoutal tuto mediální masáž pan Stropnický, který neunesl Váš úspěch. (Pamatuji si, jak o jeho samolibosti psali jeho pracovníci z doby, kdy byl ve Vatikánu) Jste skvělý herec a v Ostravě jste byl vždy považován za slušného člověka.
    Na Vašeho Šumaře jezdíme do Prahy vždy, když nám to čas dovolí a věřím, že tuto roli budete na Fidlovačce hrát nadále. Hodně zdraví a trpělivosti
  • Zdravím a gratuluji k včerejšímu Hydeparku. Opět jsem si potvrdila, že se úspěch neodpouští. Držím palce. Hanka
  • Milý pane Tomáši,chtěla bych s váma o něčem pohovořit,ale ne veřejně.Myslíte,že by jste mi mohl napsat na homelope@seznam.cz?Nebudu Vás dlouho zdržovat.Děkuji Jana
  • Vzpomínka.

    Znám Tomáše z jeho začátků u Bezručů v Ově.Byl to vždy výborný člověk,velmi dobrý kamarád,nezkazil žádnou srandu,dovedl dělat fórky kolegům během představení.A hlavně byl velmi dobrým otcem své rodiny. *3*
    • Co ho změnilo, že je to zákeřný hajzl? Žeby peníze a zločinecký gang ODS a TOP 09 ?
  • dotaz

    Nevíte prosím někdo jak se jmenuje kriminál.příběh kde pan Topfer hraje vraha mužů kteří chtěli koupit jeho chalupu?děkuju.
  • tomáš

    všechno nejlepší *4*
  • Tomáš Töpfer

    Milý Tomáši
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*
  • Hádej kdo přijde

    V Humoreskách jse byl můj nejoblíbenější herec a vždycky se na ně ráda podívám. Včera jsem Vás viděla na představení v Českých Budějovicích a byli jste i se svou partnerkou paní Eliškou úžasní. Jsem moc ráda,že jsem Vás mohla vidět naživo a byl to pro mně zážitek. Děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit