Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Töpfer

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomáš Töpfer

    Milý Tomáši
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*
  • dotaz

    Nevíte prosím někdo jak se jmenuje kriminál.příběh kde pan Topfer hraje vraha mužů kteří chtěli koupit jeho chalupu?děkuju.
  • Dobrý den, Četníci se mi líbí, zejména svými historickými scénami. Ten, kdo je připravoval, svou práci opravdu miloval... Nelíbí se mi vůbec herectví pana Töpfera, zejména jeho zcela nečetnický nepřesvědčivý zjev a nerealistický hlas (oproti například zcela reálnému Skrčílkovi, Šiktancovi, ale i Ambrožovi a jiným vynikajícím hercům). Pan Töpfer se podle mne výborně hodí třeba na role spáčů s doktorkami a kazatelů o tom, jak se co musí, co je v životě výhodné a podobně (myslím, že právě tam své pravé herectví výborně předvedl a osvědčil se - bylo to v některých Básnících?). Co vnímám, je, že má vynikající smysl pro kšeft a asi skvělého managera s pěkně ostrými lokty, není-li jím sám. Možná to pramení z tradic jeho pravděpodobné nacionality. Ideologie: potenciální "zakázky" - prostě všude tam, kde bude "vidět" (být viděn znamená být populární), kde to bude "sypat" (mít finance znamená možnost leccos ovlivnit), je zapotřebí důkladně "okouknout", "prorazit" tam a hlavně "vydržet" za každou cenu? Věřím, že u mnoha lidí tento pán může být populární, u mne ale rozhodně ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit