Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Rosický

OSOBNOST 17.10.2010 
333 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MILÁČEK

    JSEŠ PROSTĚ NEJ DRAHOUŠEK.A
  • Tomas

    Ahoj Tome jsi nejlepsi fotbalista Nemas nahodou svoji internetovou adresu?????? dik za odpovet
  • misska19

    Best kluk

    Ahojky..
    Jo lidi myslete si co chcete ae Tomaš i pře sve zranění ja fajn kluk,mam ho rada a hraje fakt skvěle,ae je škoda že pořad nehraje!¨
    ,,Tome vrat se!!!"
    Je nej,nej,..fotbalista a take krasnej!!*14*
  • nej na světě

    Podle mě seš nejlepší fotbalista na světě spolu s Ronaldinhem, a ty hovada co ti tady píšou že nic nedáváš na charitu a že Baroš je lepší tak to jsou vylízaný dementi, který by potřebovali přispět jednou tučnou ranou do obličejový banky a který ti záviděj kdyby se mi někdo z nich dostal pod ruku tak by z něj asi moc nezbylo!!!!!!! jinak zdravim všechny tvý fanoušky a Radku- hodíte se k sobě
  • narozky

    ja mam narozky stejne akorat rok 1997 *14*
  • Ahoj Tomáši prosím tě mohl bys mi poslat autogram na adresu: Pod Malsičkou 644 387 01 Volyně Pavel Pubal předem děkuji
  • Muj brouček

    Tomášku jsi ten nejskvělejší človíček na zemi a jsem moooc ráda,že jsi.Mooc tě miluju!!!
  • Muj milacek

    Tomasku jsi skvelej,fandim ti uz 4 roky a to je na me fakt super vykon,protoze ja jen tak u nekoho nezustanu.Jenom ti chci poprat moooc stesti.Jo a na Kocurku kasly vzdyt mas na lepsi... :-) a jeste neco mam ti vyridit od mamky ze kvuli tobe si asi poridime hodne velkej barak,abych mela kam lepit plagaty.Mooooc drzim palecky!!!!!!! :-)
  • jsi nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejne jnejnejnejfotbalista na světě a úžasnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit