Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Matonoha

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan herec

    Tomáš Matonoha mi čímdálvíce připomíná herce Petra Čepka. Vzhledově i herecky. Vynikající herci oba dva!!!!!
    • Re: Pan herec

      HERECKKY?!!!! To si děláš srandu,že jo.....Tento rádoby herec nesahá herecky P.Čepkovi ani po kotníky *13*
      • Re: Re: Pan herec

        částečně souhlasím s tím, že P.Čepek byl trochu někde jinde, ale Tomáš se hodí do této doby zase
  • Vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí a hlavně hodně zdraví.ZUZKA
  • Zlepšit výslovnost, chce to logopeda, šlape si na jazyk
  • Všechno nejlepší k svátku i k blížícím se narozeninám. Jste prostě skvělý herec i moderátor *14*
  • ....

    dobry den pane matonoha nenatocite prosim neco na tema T.O. ztroskotanci
  • Pane Matonoha,
    Co říkáte na Kabáty? Jejich postoj se od toho Vašeho diametralne liší ne? No, bylo to Vase vystoupení na Slavíku vazne vic nez trapné. Tak si Vas bohuzel musim s panem Sverakem, Krausem, Menzelem a dalšími zařadit do kategorie Slunicek. Muze Vam to byt samozrejme jedno, ale hreje me pocit, ze zdaleka nejsem sama. Jinak u Comebacku jsem se vzdycky moc pobavila. Skoda...
  • Tom

    Ahoj Tome, jsi výborný herec a výborný moderátor *3* *4* . Chci se s Tebou přátelit s kamarádství. Četla jsem o Tobě, že jsi křesťaň já jsem také. Tak jsem si říkala, že bychom byli dobří přáleté a s Tvoji manželkou také. Prosím odepiš děkuji Adéla *4*
  • Dotaz na Vaší loňskou letní rodinnou dovolenou

    Dobrý den pane Matonoho, nezlobte se prosím za můj dotaz, ale vloni nás zaujal jeden článek o Vaší rodinné dovolené, místo vypadalo podle fotek (bohužel už nevím, v jakém časopise to bylo) báječně, a tak bych se Vás ráda zeptala - na jakém řeckém ostrově to bylo. Máme 2 malé děti (téměř 5-ti letého chlapce a 2 a půl roční holčičku) a rádi bychom se vypravili na nějaké doporučené místo. Velmi nerada Vás obtěžuji, ale bohužel nemohu dohledat ten časopis, ve kterém jste se o té dovolené zmiňovali. Předem Vám moc děkuji za odpověď. Gábina Mrklovská
    • Re: Dotaz na Vaší loňskou letní rodinnou dovolenou

      Zdravim,asi vim kde letel a plul na Recky ostrov tedkom.Jmenuje se Thassos *4* bylo tam fajn az na letisti v Kavale :( meli jsme 6hodinove spozdeni.Hruza.
      • Re: Re: Dotaz na Vaší loňskou letní rodinnou dovolenou

        Jak to tady tak čtu, mám pocit, že jsme se tu sešli všichni loňští "thassosáci" znovu *1* Jojo, v Kavale to byl 6hodinový děs. Pořád mám před očima Tomovu manželku jak chodí po hale se skřípajícím kočárkem a uspává Štěpána *15*
  • Snídaně

    Byla jsem zvědavá na TM ve Snídani s Novou.Chtěla jsem vidět jak vypadá v civilu než jako vagabund Pepan z Ulice.Na Comebak nekoukám.Byla jsem strašně zklamaná.Vypadal snad ještě hůř než v té Ulici přišlo mi i že je pod vlivem alkoholu.Dokonce si dovolím tvrdit že jsem ten chlast z něj cítila i přes to sklo obrazovky.No fuj!!Jak s ním ta Lucie může být§ *8* *8* *8*
    • Re: Snídaně

      V tý snídani byl hnusnej. Fakt jak popisuješ.Měla jsem stejný pocit.Přesto si myslím že je výborný herec hrozně mi připomíná Kaisera.Tou mimikou a snad i trochu vzhledem.
      • Re: Re: Snídaně

        taky si myslím že je to podobně herecký génius jako Kaiser.A v hádej kdo jsem mu to docela dobře pálí.
        • Re: Re: Re: Snídaně

          Herecký génius? Matonoha? *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • No mě mrzí,že tomto kouzelným muži nikde nic nenajdu.kdybych mohla tamk mu napíšu dopis,ale kdebych vzala jeho adresu...mám ho hrozně moc ráda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit