Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Materna

OSOBNOST 14.4.2007 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pomooc..

    já osobně sem asi blázen..do koho jinýno že=)..chtěla bych se s nim někdy potkat..ale to se mi asi nepovede co´..=(ale kdyby někdo věděl jak..tak napište *3* nechci ho balit ani nic takýho *1* jenom poznat..no vy snad ne?? *4*
    • Potkal jsem ho na FOH v ostrově. Zdá se být docela fajn :)
    • Re: pomooc..

      jasne ze ho kceme poznaat *14*
  • raci

    hele jak jste tady mluvili o těch rací tak vam chci něco řict,protože je to super znameni. moje ségra se narodila ve stejněj den a rok jako Tomáš a je super!!!!!
  • ehm...

    si myslim ze treba to ze je hezkej tak to dela mozna jenom mäke-up a to jak ho vyfotej...jasny v te pohadce byl fakt hezkej ale...na te fotce v tom cervenym tricku ehmm...tak to nic mooc a pochybuju ze by se vam jinak libil... *7* *13* *4* *15*
    • Re: ehm...

      hm tak to bych nerekla je peknej i tak....A kdyz ho neznas tak se radsi nevyjadruj....
  • Záhadná špekulace

    Ahojik lidi,..já si myslím že ty vaše špekulace o rakách jsou přehnaný,..každý znamení má jinou povahu-kupříkladu já sem upe nejvíc vzor raka,..stejně jko všichni ostatní,..raci jsou v pohodě,nejseou ani moc akčí ale ani ne líní,rádi poznáváj nový lidi,.hele vím toho hodně,toho by tady bylo přes 2 stránky,...chci jenom říct že každý znamení je jiný ajá jakko rak tvrdím je rak je nej!!!a tk doufám že to tk vydí i pár ostatních lidí *3* !Já mám kámku která je taky rak,a myslím si že to že jsem stejný znamení je upe super,..rozumíme si,..tk tady neřeš raky *7* *5* *1* raci jsou super a hotovo!! *15* *1* *4* *4*
    • Re: Záhadná špekulace

      haha to sem ráda že tu někdo vidí raky stejně jako já! ...raci forever!! :-P ...a tomáš je krutě v pohodě a myslim že má před sebou velkou hereckou kariéru... *3*
  • můj názor

    hele lidi celkem dost souhlasím slenkou.. atak nechte ho taky žít(nebrat doslovně)... takže jsk jsem to tady pročítala tak jsem přišla na jeden takovej dopis co se mě jako raka dotklo tak chci říct svůj názor.. alena tom táboře jsem nebyla a nevím jak to byloveskutečnosti..takže to co jsem chtěla říct.že raci vobčas působěj jao uplný vyliž mosci, ale vobčas skutečnost je jiná a vědí opravdu oč 'go'a jso super kámoši a žadný tajemství nevizradí pokud to není opravdu hovadina *4* . no to co jsme chtěla to jsem řekla a tak to pochopte jak chceta a mějte si k tomu taky jaký chcete názor....
  • miskalala

    Prostě BOŽÍ!!!

    Je moc pěknej hej *14*..jako moc...fakt...hrozně pěknej kluk...co název pěknej ani ne prostě je boží...*14*mno ,ale tak co nadělám že*9* ...mno ale je moc pěkný... *14* mám hold smůlu*9* ale je moc moc pěknej *14*
  • :)

    ...ICQ, ICQ, DEJTE MI JEHO ICQ!!!... Slečny nechtěly byste ho nechat napokoji? Cožpak nemáte ve vašem okolí tu spoustu hezkých )nemyslím jen navenek), fajn kluků? a navíc přes internet je i povídání skoro na nic, když toho konkrétního člověka nepoznáte a nevidíte na vlastní oči, tak je to pořád je virtuální kamarádství (vztah), a v dnešním světě internetů je toto to čeho nejvíce lituji na internetu jako takovém. A také si myslím že někdo jako Materna ani na něco takového nemá čas, ale to nemůžu vědět že? *4* ... Tak jen prosím usměrněte své touhy a pocity, a zaměřte se na své okolí, jelikož je velmi nepravděpodobné, že to ,,icko" dostanete ... ikdyž kdo ví? Že?... *3* *4* ...L.
    • Re: :)

      prosim nebudtě svině *1* dejte mi jeho icq.....
  • ehm

    tomáš je: talentovaný, to je tak jediné, co o něm zatím mohu říct, nevím jaký je jako člověk... ale ještě jednu věc o něm mohu říct, má opravdu krásné oči.
  • katu-ska

    zlín

    Tom *4*jeej seznámil nás bratránek *3* to odpoledne ve zlíně bylo hrubéé *3* si hrubý kluk a já jsem tě ráda poznala
  • Vše Nej.

    ahoj Tome,
    Všechno nejlepší k dnesním narozkam, hodne štěstí,zdraví,lásky,jestli máš šílený fanynky,tak přeju, aby se jejich počet zmenšil. Dále přeju spoustu filmových úspechu a tak dále a dále a dále. 17 je krása, tak si to pořádně užij...A.
    • držte hubu

      fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uj takováááááááááááááá drškaaaaaaaaaaa hnusnáááááááááá chce se mi zvracettttttttt *9* *9* *9* *9*
      • Re: držte hubu

        tak to bych chtěla vydět tebe náhodou tomášek je sladkej *14*
      • Re: držte hubu

        Tak proč si šla na jeho profil???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit