Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Julínek

OSOBNOST 19.1.2011 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborný ministr

    Pane ministře, jste nejlepší ministr zdravotnictví, který u nás kdy byl.
    Nenechte se odradit přihlouplými lidmi, kteří nechápou vůbec nic. Doufám, že si to samé myslí i předseda vlády Topolánek a nechá si Vás ve vládě. Pokud ne, zklame nejen mne, ale i mnoho mých známých.
    • Re: Výborný ministr

      Vážená Aleno. Topolánek už nebude rozhodovat koho si kde nechá. Ale Vy se můžete teď nechat s Julínkem a jeho kamarádem s kinder vajíčka nechat zarámovat a vyfotit před bojovou zástavou.
  • Nadstandard....................

    V OV nemocnici zemřela mladá maminka
    11 dní po porodu. To je ta Vaše nadstandardní péče?? Hlavně, že fungují
    reformy!! Děkuji za takovou péči. *4*
  • Hodně úspěchů pane Julínku

    Dobrý den
    velice fandím reformě zdravotnictví do ,které se konečně někdo dokázal pustit.Přes hlasy odpůrců je zřejmé,že reforma je dobrá.Jediným možným měřítkem je výsledek jako ve sportu.
    Výsledek jak se ukazuje je nad očekávání dobrý.
    Přes vše si myslím,že jsou odvětví , které se opomenulo do reformy zahrnout.
    Konkrétně mám namysli privátní rehabilitace.Podle osobních zkušeností se jedná o dobrý obchod mezi lékaři předepisující nesmyslné masáže,bolení zad,různé cvičení,léčení neplodnosti žen atd.Tyhle věci ve vyspělích zemích si lidé platí.Samozřejmě opravdu nemocní pacianti po úrazech atd mají státní péči zdarma jako základní léky.Myslím,že poůrazové cvičení patří lékařům do nemocnic.
    S pozdravem Eva
  • Pane doktore!

    Je mě smutno, když se dozvídám, že jste můj krajan.Tak Vás prosím přestaňte lidem škodit a jděte zpátky do zdravotnictví, pokud se umíte ještě na člověka podívat očima lékaře a ne kapitalisty, mamonáře a likvidátora lidských životů. Asi nevíte kolik zla, bolesti a pláče jste v českém národě udělal. Ale měl byste si uvědomit, že Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.Svým jednáním hrubě porušujete Hyppokratovu přísahu a měl byste odevzdat titul MUDr.
    • Re: Pane doktore!

      Pane Karle, konečně se něco děje k lepšímu a Vy nejste spokojený *9* ! Zkuste se podívat na zdravotnickou reformu jako celek *4* . Možná se zamýšlýte jen tím, co je pro Vás nevýhodné, prostudujte a buďte optimistější *3* !
      • Re: Re: Pane doktore!

        Vážená pani přečtete si prosimvás modrou šanci. conám pan ministr Julinek sliboval.potom mluvte otom co přinaši reforma pro kterou pan ministr rozhodně nebyl zvolen.
    • Re: Pane doktore!

      Pořádek ve zdravotnictví se musí jednou udělat. Nechta to na Juldovi.
    • Re: Pane doktore!

      A co když je to opačně a ty o tom ani nevíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit