Přejít na výpis diskuzí

Tom Zajíček

OSOBNOST 18.6.2008 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bezpečnost dopravy

    Ahoj Tome, mohl by jsi mi poradit na koho se mám obrátit s podnětem " o zrušení přídavných světel nebo přepracování příslušné vyhlášky z níž vyplývá denní svícení vozidel". Pro objasnění mé nevole k této úpravě je to, že v provozu jsou tyto amatérské úpravy snadno přehlídnutelné pokud nejsou továrně integrovány do svítidel vozidel a podruhé není povinnost mít osvětlené vozidlo vzadu. Vozidla se při slunečním dni při vjezdu např. stínu alejí nebo lesa ztrácejí. Děkuji Ti Jirka Veselý, Písek
  • Stávkující odboráři

    Vážený pane Zajíček. Jako stálý volič ODS
    Vám chci vyjádřit plnou podporu ve všech
    krocích, které vláda podniká v rámci ůspor. Nejhorší situace je na stavebních úřadech, kam musí přijít většina občanů.
    Zde je nepochybně nutné zjednodušit řízení,zkrátit lhůty a propustit polovinu lidí. Policie je kapitola sama pro sebe. Výkon řadových policistů je podle počtu odložených případů zcela mizivý a kdyby se jejich mzda měla řídit počtem usvědčených zlodějů, museli by hodně přidat. Jsem bývalý normovač, s dlouholetou praxí a mohu pro vás zdarma udělat studii využití pracovní doby na kterémkoli odboru úřadu komunální správy, nebo policejním oddělení. Přesvědčil by jste se, jaké jsou obrovské rezervy ve výkonu a tudíž i mzdách. S pozdravem Korbel Zdeněk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit