Přejít na výpis diskuzí

Tom Hulce

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mozart

    neco tak fascinujiciho uz jsem dlouho nezazila...film na me silne zapusobil...uzasny herecky vykon Toma me dostal,zamilovala jsem se do nej...a jeste jsme oba strelci:-)
  • Wolfie

    Ten film jsem viděla nejmíň 50krát-hrozně se mi líbí a patří mezi mé nejoblíbenější filmy.Mám ho na DVD a pokaždý když mám blbou náladu si ho pustim.A Tom je tam k zulíbání.teda mě se tam osobně jako chlap velmi ljubí :-)
  • Amadeus

    Je to úúžasnej film, a Tom je prostě ůůžasnej, obdivuhodný výkon, a miluju jeho parádní smích, a jeho osobnost, moc ho obdivuju.
  • Amadeus

    Je to fakt super film.A právě tento chlapík tomu dodává ještě větší šťávu :-) Je to opravdu super herec.
  • Tom

    Miluju ho,je nadhernej,Tom je diokonalej a je to perfektní herec,je to muj milacek tak kdyby jste o nam neco meli tak mi to prosim poslete,miluju ho jako nikdo!!!!!!
  • Amadeus

    Skvěle zpracovaný film propojený s úžasnými výkony herců vrhá nový pohled na historii a film vůbec.tento snímek me opravdu oslovil,jako jediný v poslední době.Byl nádherný!!
  • mozart

    v tom filmu byl exelentní žadny film není natolik zajímavý....velmi se mi líbil...!
  • Tom

    Hodně o Tomovi a hlavně jeho fotky najdete na mém blogu www.stanzi.blog.cz *14*
    • Re: Tom

      Jo,už jsem se dívala,a Tvůj blog už znám....je hodně známý..a navíc je to strašně krásný blog,hezčá jsem neviděla..Máš tam toho fakt hodně o Tomovi *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit