Přejít na výpis diskuzí

Tom Felton

OSOBNOST 31.12.2006 
509 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Premiéra

    byl z vás tady někdo na premiéře HP v Anglii? ja jo. mám podpis Toma a taky naší společnou fotku *14*
    • johankaaa

      Re: Premiéra

      hmmmm dobréééééééé! *4*
    • Re: Premiéra

      No já si třeba myslím že tu fotku vůbec nemá!!! chtěla se jen tak vytahovat-beztak- no vidíte proto sem už nechodí a tak spadlo jí to na hlavu!!! *16*
    • katinka.

      Re: Premiéra

      já jsem byla na premiéře taky. uživatelka olissa je moje nej kámoška a všem rovnou říkám že na osobnosti už nechodí a tu fotku nikomu nedá protože je to její soukromí. *3* *13*
    • Re: Premiéra

      Se máš..já chci taky xDxD
      pošli mi ji maila pls Barca.Kvasna@seznam.cz
      Kuju předem xD *14* *1*
    • parket..a

      Re: Premiéra

      tak pošli prosím na ivana.hamackova@windowslive.com díky =)
      • Re: Re: Premiéra

        jezisi ty se mas *15*
    • n.i.k.o.o.o.o.l.k.a

      Re: Premiéra

      Ty se,ale máš *4* .Já tam měla letet,ale onemocněla jsem.Závidím ti *4*
    • veronika.hvorostovsky

      Re: Premiéra

      Jéééééé a posles mi ji na mejla??Jak vypada víc v realu??Slecna.Laurie@seznam.cz prosíííím *3*
    • .._luci.sss.heq_..

      Re: Premiéra

      tak ji dej na net a nebo mi ji pls posli na e-mail: LuCciiNQa@seznam.cz dik
      • katinka.

        Re: Re: Premiéra

        já jsem byla na premiéře taky. uživatelka olissa je moje nej kámoška a všem rovnou říkám že na osobnosti už nechodí a tu fotku nikomu nedá protože je to její soukromí. kdyžtak mi pište dotazy do zpráv. *13*
        • .._luci.sss.heq_..

          Re: Re: Re: Premiéra

          tak at si jí necha se s nim vyfotim sama__ *15* *1*
          • katinka.

            Re: Re: Re: Re: Premiéra

            si nemyslím
          • katinka.

            Re: Re: Re: Re: Premiéra

            tak to jsem zvědavá jestli se ti to povede. vyfotit se s ním může jen 1 člověk ze 100... *7*
            • .._luci.sss.heq_..

              Re: Re: Re: Re: Re: Premiéra

              mno vidiš možna ze sem prave ten jeden___ *15*
      • rebus

        Re: Re: Premiéra

        Já ji chci taky vidět !!.. RStudyova@seznam.cz .. thx xD
        • xkostex

          Re: Re: Re: Premiéra

          me ji taki muzes poslat xkostex@seznam.cz diki
  • I love TOM

    Pro všchno na světě...Tom Felton je ten nejezčí z kluků co znám...Líbyl se mi už ve třetím díle.Předtím se mi nelíbyly ty jeho ulízlí vlasy ale tohle je vážně SEXY ZÁPORÁK *14* *3* *4*
    • .._luci.sss.heq_..

      Re: I love TOM

      jo tam mi ho bylo fakt lito..ae podle me byl hezci když byl trošku mladsi..tak kolem 15 ted už je krapek stary..!:(
    • mrs.mmm

      Re: I love TOM

      Sexy záporák to je dobrý!!!!§ *1* *1* *14*
  • vashley

    Boží

    Boží herec,žeru ho *14* *1*
  • I LOVE TOM

    Tom je nej herec, co existuje!!!!!Hrozně se mi líbí jeho role v HP!!!Na něj nikdo nemá *1* *14* *14*
  • angel.and.connor

    žeruuu

    Božíínku lidišky...ja ho taaak chci...on je tak užasnej paradni skvělej nadhernej ...prostě bombastickej ja bych ho sežrala..aaaa..uplně celýýho...ty jeho vlasy a očii...božinku *14* *14* *14* *14*
    • johankaaa

      Re: žeruuu

      :D
    • Re: žeruuu

      on je pstě nejlepší !!! prej si chce nechat odrůst vlasy na hnědo :( to nesmí!!!! ty blonďatý vlasy jsou tak krásný !!!!! *14* *14* *14* *14* on je celej nádhernej !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • lejdynka

      Re: žeruuu

      K...rinko on je tak uzasnej, ty jeho vlasy, ale nejvíc mu to stejně slušelo v bravu. Tam vypadal děsně s těma podmalovanýma očima. Jinak je fakt hustej. Ale já ti ho nechám, pak spolu za nim pojedem, to bude teprve prča.
  • mmaarrkkeettaaaa

    CD

    Chtěla bych se zeptat, má někdo aspoň stažené CD od Toma??? Nemůžu ho nikde sehnat, ani jsem nenasla ze by byl k dostání na prodej, prosím prosím ozvěte se mi na vzkazy *3*
    • carol7.1

      Re: CD

      Já ho mám stažené
      • angel.and.connor

        Re: Re: CD

        Fakt ?? plosim odkud sis ho stáhla?? *7*
        • carol7.1

          Re: Re: Re: CD

          Poslala mi ho kámoška. Nevím odkud ho má. Ale mohla bych ti ho poslt na email
          • angel.and.connor

            Re: Re: Re: Re: CD

            jo a plosim plosim az to pošleš tak to sem písni jo?? šekuju moc *3*
          • angel.and.connor

            Re: Re: Re: Re: CD

            Tak to je super tak mi ho plosím pošli na email Klarkasss@centrum.cz šekuju mocinky !!! *3*
  • angel.and.connor

    super

    Sežrat hoooo by nestačilo....!!! *14* *14* je celej k nakousnutí.....aaa *14* *14* asi mi z něj hrabe ale kdo by se divil!! *1*
    • vashley

      Re: super

      Přesně *14* *14* *14* *14* Má slova,miluji ho,žeru ho!!!Je úžasneeeeeeeeeeeej *14* *14* *14* *14*
  • jojojojky

    Tomííííííííííííííík je ten nejúžesnější kluk na celým tomhletom světě,můj milášek.......... *14* *4*
  • Tom Felton

    Kdybych měla tady psát všechny jeho "přednosti", byly bychom tu do roku 3451. Zkrátka a dobře- Tome, jsem prostě nej herec, fajn kluk (i když jsem tě ještě nepotkala ;o), a já nevím co ještě, protože je toho strašně moc!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • pro všechny

    ja uz toma nebalim cheč mam lepšího *15* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit