Přejít na výpis diskuzí

Thalía

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *5* Je to kočička *5*
  • Cestu do nebe má zaručenou :)

    Je to nádherná ženská, která překrásně zpívá a dobře hraje. Pro své okolí již udělala tolik, že po smrti má nebe jasný! Zasloužila by si více obdivovatelů a mnoho voskových figurín, aby na ní nikdy nikdo nezapomněl! Miluji jí!
  • thaly

    thalia je neeeejjjlepsiiii ze vseeechh *3* *4* *1* *15* *14*
  • Thalia!

    Fans jukněte semhle : http://thaliafan.wz.cz :-)
  • počuvam tvoje pesnički *4*
  • Thalia je prostě nej...Ty její písničky...není nad ně:)
  • THÁLIA JE KRÁSNÁ

    Thalia je moc pěkná herečka ale i zpěvačka nemám pravdu napištemi někdo E-mail Ginavt@seznam.cz díky Thália je prostě JEDNIČKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *3*
  • Rosalinda

    Thalia je moc pekna divka a take se proslavila v telenovelach moc ji obdivuji JSI JEDNICKA *3*
  • Thalia je moc pěkná slečna *3*
  • Thalie je prostě super! A její koncert byl skvělej - i když trochu dražší. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Thalía GO!

    Já mám doma všechna CD Thalíe (kromě některých, které mám na audio kazetě). Koukněte se na moje stránky, které vytvářím už hodně dlouho - www.thalia-online.wz.cz
  • Thalia

    Ahojky, zdravím všechny kdo souhlasí se mnou, že Thalča je prostě 100krát nej.
  • Thalía

    Ahoj ve spolek urcite uz se budu opakovat,ale thalia je jednoznacne nejlepsi zpevacka!!! *1* vsechny jeji cd jsou fakt bezva!!!!a o poslednim ani nemluvim:)))fakt bomba!a jeste k tomu ten nazev El Sexto Sentido *1* kdo tu ma prosim jeji desky od roku 1990????
  • Thalia

    Thalia je jistě skvělá zpěvačka,která i prěs velký úspěch zůstala svá.
  • Thalia

    Thalia je jistě skvělá zpěvačka,která i přes velký uspěch zůstala svá.Né každá zpěvačka se snaží tak jako ona.Některé jsou jen na paradu a hlavu mají, aby jim nepršelo do krku!
  • thalia

    ahoj thalia.čo dnes robíš? ja nič len tak si pozerám tvoje fotky na internete.si moja oblubená pop speváčka.si fakt super.to ti asi všedci hovoria.chela by som ta stretnut na živo ale do mexica je to dalekol.nechystáš sa na slovensko?Do trenčína?ahoj.
  • Thalía Superstar

    Thalía je mojí nejoblíbenější zpěvačkou už 5 let a taky jí zůstane... je prostě nej. Má super písničky, je to skvělá herečka a hlavně je super jako člověk, pomáhá dětem a nejen nim a účastní se všech akcí, kde je to třeba. ES LA MEJOR (je nejlepší) A TAKY ZŮSTANE... *1* *4*
  • královna

    Thalia je ta nejkrásnější a nejlepší zpěvačka na světě!! nikdo nemá tak krásnej hlas a tak dobrý srdce!!!
  • Thalia je SUPER HVĚZDA!!!!!

    Thalia je fakt dobra nejen ve zpevu.Ma svuj casopis,navrhuje modu a docetla jsem se ze ma nadaci proti rakovine prsu.Je to jedna z mala zpevacek ktera toho tolik stiha.Je dobra
  • Thalia

    Thalia je fakt skvělá - teď překvapila se svým novým CD - a to nazpívané ve spanělštině. Thalia má skvělý hlas, takový, který nikdo jiný nemá a ani podobný. Škoda, že se taky někdy nezastaví na koncertě alespoň v Evropě. Třeba se někdy dočkáme!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit