Přejít na výpis diskuzí

Tereza Kostková

OSOBNOST 8.5.2007 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terezka

    Terezka je moooc krásná žena. je to taková česká Salma Hayek. Jen s tím že Terka je krásnější.
  • Dobrý den paní kostková jste dobrá herečka,a vůbec radši ty jejich urážky nečtěte.Jsou to hloupý lidé kteří o vás nic nevím akorát lžou.
    a závidí.To ostatním.
    • omlouvám se za pravopisné chyby.

      Dobrý de paní kostková jste, dobrá herečka".A vůbec ty jejich hloupé komentáře,nečtěte.Jsou to lidé kteří jenom závidí,a jsou prostě hloupý,
      a pomlouvají ostatní,např. vás. Vondráčkovou lucku, a bílou obzvlášť.
      prostě nic neumí jenom soudí ostaní. *1*
  • A mame tady opet dalsi v poradi neuspesne umele vytvorenou radoby "VIP star, herecku ci moderatorku" manipulativnimi medii, ktere se snazi beznym lidem vytvorit celebritu z duvodu snahy o vetsi sledovanost nesmyslnych vecnych serialu.
    Verim ze p. Kostkova po mnohalete marne touze, snaze a usili o lepsi vzhled diky plasticke chirurgie, liposukci a vseho umele vytvoreneho zevnejsku se musi citit a pripadat kouzelne, jenze pro inteligentni lidi tohle opravdu nepusobi, prave naopak!
    Pod dnesnim vystupu Kostkove v CT1 STAR-DANCE v jejim lacinem a nevhodnem obleceni, kdy Kostkova vypadala lusne receno jak lacina deva, ktera se divakum snazi vtirave podbizet pod uroven svymi skoro odhalenymi vnady ve vulgarne pruhlednych satech, ktere nekorespondovaly s programem ani CT1!
    Musim uprimne priznat ze CT1 slapla tentokrat totalne vedle, naprosto mne zklamala nevhodnym vyberem Kostkove, která vedle kvalit mistra Ebena pusobi nejen nesourodne svym lacinym vzhledem ale i nedostatecnou kvalitou moderatorky vedle takoveho velikana a co se tyce hereckeho talentu, tak nevyrazna herecka ze ktere nevyzaruje zadny herecky vykon.
    Verim ,ze CT 1 se brzy uvedomi tuto chybu a bude se varovat obsazenim Kostkovoe jakoliv snizovat kvalitu a uroven teto uznavane TV stanice.
  • Dříve mi nevadila, teď už mi vadí. Nikdo ji po porodu nechtěl, tak jí nova nabídla pomocnou ruku. Jen co se dostala do povědomí, z novy prchla...taky mě docela zaráží, jak v hodně článcích uvedla, jak moc je nemocná na štítnou žlázu a že nemůže zhubnout, a bla bla bla...A teď onehdá se jí na přehlídce ptali, jak to dělá, že je tak štíhlá a začala s tím, že to má vrozený, že hubne sama od sebe a zase ty řeči...prostě, zprotivila se mi tak celkově na plné čáře *16*
  • Toto je celkem ostuda VOŠ herecké! Určitě si to přečtěte:


    http://www.divadelni-noviny.cz/pristi-stanice-stop
    • Jo, to jsem slyšel! Opravdu zvláštní přístup vedení...
  • Tereza je výborná herečka a vyzrála v nádhernou ženu, ale má taky po kom její maminka je taky krásná.
  • Terka je dobrá mám ji docela ráda *4* *4* *4*
  • Já jsem taky znamení Bliženci jste hezká a sluší vám to prosím odepište děkuji
  • Velmi nesympatická afektovaná herečka, která na vás vybafne z několika
    seriálů najednou. Přepnu, je tam, přepnu, je tam, vypnu.
  • hanullka95159

    ...

    Nemůžu si pomoct, ale je mi hrozně nesympatická!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit