Přejít na výpis diskuzí

Tereza Kostková

OSOBNOST 8.5.2007 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měla jsem jí donedávna ráda ale do té doby než šla do toho pořadu Máme rádi Česko..Myslela jsem že tu obrazovku prokopnu jak se tam chovala. Jak malej fakan který neumí prohrávat. *16* *10*
    • Co proti pořád máte?
    • jo jo
  • Ja proti Tereze jako herecce nic nemam,jen mi prijde,ze je ji vsude nejak moc.Mam ale moc rada jejiho tatinka.Je to velmi dobry herec.
  • Velmi nesympatická afektovaná herečka, která na vás vybafne z několika
    seriálů najednou. Přepnu, je tam, přepnu, je tam, vypnu.
  • Terča je fajn a vždycky jí to moc sluší, mně připadá, že ona je ve svých rolích taková svá prostě jako kdyby hrála sama sebe a je správné, že ji režiséři hodně obsazují do filmů a pohádek jako je třeba Rodinka, Star dance, Cesty domů, Tajemství staré bambitky, Obchoďák, Ordinace v růžové zahradě...byla by to fajn kamarádka
  • Terka je dobrá mám ji docela ráda *4* *4* *4*
  • souhlasím s Milanem, vypadat v 36 letech na 50 je fakt hrůza
    • tak to ani náhodou tereza je úžasná,skvělá,sympatická herečka i modrátorka a jestli vám na ní něco vadí je to váš problém a nemusíte to psát sem.Sami se vychvalujete jak jste dokonalý přitom to nemůže být někdo.Jestli se vám tereza vadí jak říkám je to váš problém vy jí můžete akorát závidět v kolika ted vypadá a vypadá úchvatně.Takže jsi svoje problémy nechte pro sebe jasný!!!! *16* *16* *16* a ještě něco jste trapný kdo to sem píše snažíte se být jen zajímavý a upoutat na sebe pozornost a já říkám že jste jenom trapní.Tak někdo vám to už musel říct.
  • je to fakticky pravda Tereza vypadá jak zachovalá padesátka po plastické operaci a liftingu....divím se že jí to nevadí, že takhle vypadá....
  • A mame tady opet dalsi v poradi neuspesne umele vytvorenou radoby "VIP star, herecku ci moderatorku" manipulativnimi medii, ktere se snazi beznym lidem vytvorit celebritu z duvodu snahy o vetsi sledovanost nesmyslnych vecnych serialu.
    Verim ze p. Kostkova po mnohalete marne touze, snaze a usili o lepsi vzhled diky plasticke chirurgie, liposukci a vseho umele vytvoreneho zevnejsku se musi citit a pripadat kouzelne, jenze pro inteligentni lidi tohle opravdu nepusobi, prave naopak!
    Pod dnesnim vystupu Kostkove v CT1 STAR-DANCE v jejim lacinem a nevhodnem obleceni, kdy Kostkova vypadala lusne receno jak lacina deva, ktera se divakum snazi vtirave podbizet pod uroven svymi skoro odhalenymi vnady ve vulgarne pruhlednych satech, ktere nekorespondovaly s programem ani CT1!
    Musim uprimne priznat ze CT1 slapla tentokrat totalne vedle, naprosto mne zklamala nevhodnym vyberem Kostkove, která vedle kvalit mistra Ebena pusobi nejen nesourodne svym lacinym vzhledem ale i nedostatecnou kvalitou moderatorky vedle takoveho velikana a co se tyce hereckeho talentu, tak nevyrazna herecka ze ktere nevyzaruje zadny herecky vykon.
    Verim ,ze CT 1 se brzy uvedomi tuto chybu a bude se varovat obsazenim Kostkovoe jakoliv snizovat kvalitu a uroven teto uznavane TV stanice.
  • jsemtostaleja
    Přeji Všechno nejlepší k narozeninám
  • Všechno nejlepší k narozeninám !!!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit