Přejít na výpis diskuzí

Tereza Budková

OSOBNOST 11.2.2009 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...jedine Tereza

    Musim priznat, ze Tereza sa mi pacila najviac zo vsetkych sutaziacich, u mna jednoznacne vyhrala!!! *14*
    Mate krasny holky v Cechach, to se vi! Ale i ty Slovenky nezaostavaj, no ne?
    Vsechno dobre...
  • Terezka Budková

    Terezka byla nejhezčí ze všech, je sympatická, neuměla a prostě moc hezká.
    Nic proti ale Iveta má hrozně umělou tvář...
    Fakt si myslím, že Terezka je nejhezčí.
    • Re: Terezka Budková

      Ahoj to máš pravdu Terka se mi taky líbí né že jsem lezba ale je hubená a myslela jsem že bude miss 09 je to nezpravidelný a měla 3 ceny a ivča jenom 1 a miss ivča je taky hezká a myslím že kdyby jsi Terce Budkový že má Ivča *16* *16* *16*umělou tvár což není pravda myslím že by se Terka naštvala já si myslím že si Ivča 1 místo zaslouží a terka taky 2 vždyt to je jedno žejo teri můžu se zeptat zná někdo terku budkovou já jo ha h *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: Terezka Budková

        ano já jí znám protože sem její sestřenice nevěříš ptej se mě na otázky já odpovím!!! *3* *7*
        • jacicek

          Re: Re: Re: Terezka Budková

          hele já zase o Michaelovi vim všechno a nejsem jeho bříbuzná
          • Re: Re: Re: Re: Terezka Budková

            ale já sem opavdu její sestřenice já ti nelžu stějně lhát nedokážu ale opravdu já nelžu! *9* *13*
  • Wow

    Ja som len tak prepínal kanály a zrazu, že miss...že to zas bude nuda,bo v poslednej dobe v našej aj českej sa to hemžilo dievčatami bez charizmy. Ale som bol dosť prekvapený...a keď som uvidel Terezku...to...to sa nedá opísať. Wow. Krásna a inteligentná...vezmeš si ma??? Ale nie...humor...
    Tak sa drž! :) *3*
  • NejKrásnější♥

    I když nevyhrála ..STEJNĚ je nejkrásnější...pro mě MISS 2009 *5* *14*
    • Re: NejKrásnější♥

      BLBOST NEJLEPŠÍ JE NIKOLA MINARIKOVÁ *15* *15* *14*
      • Re: Re: NejKrásnější♥

        Drž hubu! *16* *16* *8*
    • Re: NejKrásnější♥

      NEJLEPŠÍ BYLA NIKOLA MINARÍKOVÁ *14* *14*
      • Re: Re: NejKrásnější♥

        TO TEDA NEBYLA CHLUPÁČI *16* *5*
        • Re: Re: Re: NejKrásnější♥

          No tak to teda byla
          • Re: Re: Re: Re: NejKrásnější♥

            a co na ní vidíš terka je moje sestřenice *13* tak neuržej *16*
  • t-erisek18

    Terka

    Jo to je fakt *4* *4* *4* *4* *4*
  • sharpay1995

    Škoda

    Je fakt velká škoda že Terke nevyhrála moc jsem jí fandila a jen tak mimochodem je mnohem hezčí než ta co vyhrála!!!!!!!!!!!!
    • Re: Škoda

      terka je nej holka!!!! *3* *3* *3*
    • ivca-ivik

      Re: Škoda

      jo to máš pravdu tamta iveta co vyhrála tak neni vůbec hezká a je na miss moc stará
    • Re: Škoda

      Bude to tím, že Miss není jenom o kráse.
      • Re: Re: Škoda

        Ano, krásně řečeno. Krása neni vše, terezina mladost a nevyzralost ji titul vyfoukla těsně před cílem. Zvlášt v dnešní době, kdy je moderní tvrdit, že tyhle souteze nejsou jen o kráse! Konecne se to také potvrdilo. A ikdyž se někteří Ivete posmivali, ze je stara, tak je to prave vek, ktery to Ivete vyhrál! Ponevadz jinak jeji vzhled je tuctovy a po ulici pobiha plno takovych holek(mozna jen ne s dokonalymi mirami, coz ani diky urovni CESKE MISS nevime jake Iveta má - kam se hrabe tato alternativa na MISS ČR,skoda ji...)
        Jinak samozrejme souhlasim s tim, ze kdyz vedle sebe budou stát dva obrazky divek, kdy na jednom bude tereza a na druhem iveta, tak Budková bude ta hezci.
        • Re: Re: Re: Škoda

          Její míry od nejmenovaného zdroje jsou 94-62-92 *3* a ten zdroj není Česká Miss *1* *3*
        • sharpay1995

          Re: Re: Re: Škoda

          já nemluvím jenom o kráse, ale colkově si myslím že byla nejlepší...sama dobře vím že krása není vše!!!
  • t-erisek18

    miss

    škoda že nevyhrála *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Tereza

    Nikdy jsem se na Miss nedíval ale tento rok mě zaujalo číslo 10 a nešlo to jinak, než vydržet až do konce. Přeji ji mnoho úspěchů v osobním i profesionálním životě. *3* *3* *3*
  • vilca

    je nej

    ta vyhraje!! *4* *4* *4*
  • Terezce

    Terezka B. je opravdu nejhezčí z děvčat, podle nás to vyhraje na plné čáře..ale..
    ..otázkou je..podle čeho se vybere miss 2009... podle počtu sms..tak to je zase jen o penězích...záleží na tom, jak která z děvčat má "zámožné" rodiče a kolik do sms investují, takže o penězích a né spravedlně.. *13*
    • ahooooooooooj

      pro terezu budkovou : jsi hrozně podobná petře moji setřenky,,bydlí v opavě *3*
    • Re: Terezce

      Ale Terka má zase nás věrný spolužáky kteří už nachystali kredity :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit