Přejít na výpis diskuzí

Tereza Budková

OSOBNOST 11.2.2009 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wow

    Ja som len tak prepínal kanály a zrazu, že miss...že to zas bude nuda,bo v poslednej dobe v našej aj českej sa to hemžilo dievčatami bez charizmy. Ale som bol dosť prekvapený...a keď som uvidel Terezku...to...to sa nedá opísať. Wow. Krásna a inteligentná...vezmeš si ma??? Ale nie...humor...
    Tak sa drž! :) *3*
  • NejKrásnější♥

    I když nevyhrála ..STEJNĚ je nejkrásnější...pro mě MISS 2009 *5* *14*
  • Re: Re: Škoda

    Ano, krásně řečeno. Krása neni vše, terezina mladost a nevyzralost ji titul vyfoukla těsně před cílem. Zvlášt v dnešní době, kdy je moderní tvrdit, že tyhle souteze nejsou jen o kráse! Konecne se to také potvrdilo. A ikdyž se někteří Ivete posmivali, ze je stara, tak je to prave vek, ktery to Ivete vyhrál! Ponevadz jinak jeji vzhled je tuctovy a po ulici pobiha plno takovych holek(mozna jen ne s dokonalymi mirami, coz ani diky urovni CESKE MISS nevime jake Iveta má - kam se hrabe tato alternativa na MISS ČR,skoda ji...)
    Jinak samozrejme souhlasim s tim, ze kdyz vedle sebe budou stát dva obrazky divek, kdy na jednom bude tereza a na druhem iveta, tak Budková bude ta hezci.
  • t-erisek18

    Terka

    Jo to je fakt *4* *4* *4* *4* *4*
  • Re: Škoda

    Bude to tím, že Miss není jenom o kráse.
  • ahooooooooooj

    pro terezu budkovou : jsi hrozně podobná petře moji setřenky,,bydlí v opavě *3*
  • sharpay1995

    Škoda

    Je fakt velká škoda že Terke nevyhrála moc jsem jí fandila a jen tak mimochodem je mnohem hezčí než ta co vyhrála!!!!!!!!!!!!
  • t-erisek18

    miss

    škoda že nevyhrála *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Tereza

    Nikdy jsem se na Miss nedíval ale tento rok mě zaujalo číslo 10 a nešlo to jinak, než vydržet až do konce. Přeji ji mnoho úspěchů v osobním i profesionálním životě. *3* *3* *3*
  • vilca

    je nej

    ta vyhraje!! *4* *4* *4*
  • Re: Terezce

    Ale Terka má zase nás věrný spolužáky kteří už nachystali kredity :)
  • Terezce

    Terezka B. je opravdu nejhezčí z děvčat, podle nás to vyhraje na plné čáře..ale..
    ..otázkou je..podle čeho se vybere miss 2009... podle počtu sms..tak to je zase jen o penězích...záleží na tom, jak která z děvčat má "zámožné" rodiče a kolik do sms investují, takže o penězích a né spravedlně.. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit