Přejít na výpis diskuzí

Taylor Momsen

OSOBNOST 27.1.2008 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • intoska

    Re: Re: Re: Re: Haha

    Nemyslím si,jsem zvědavá jestli si na ni za rok,dva někdo vzpomene
  • afis

    Happy Birthday Taylor!

    Taylor, řeju ti vše nej,hodně štěstí, zdraví, lásky , štěstí a úspěchu nejen v soukromém ale také ve veřejném životě♥
  • afis

    Re: Why?

    Protože je to její styl, pokud se chce prezentovat jako rocková star, tak určitě nebude tou nevinnou Jenny v 1.séri GG.
  • Why?

    No páni viděla sem jí v první sérii v superdbně.Tam sice vypadá jako hodně mladá, ale hrozně jí to slušelo. Proč je teď tak zmalovaná?
  • afis

    Taylor Momsen birthday project

    Ahojký...rozhodla jsem se, že bych mohla udělat takový projekt od nás fanoušků...cílem je aby jsme Taylor dostali k nám popřípadě na Slovensko...pro více informací, jak se k projektu zapojit najdete zde: http://iheartmomsen.blog.cz/1105/ta ylor-momsen-birthday-project
    Před em říkám, že tu nejsou těžká pravidla...jen aby o nás Taylor věděla :)
  • Re: Re: Re: Haha

    Zajímalo by mě jestli jsi vlastně slyšel/a některou její písničku. Ta holka talent rozhodně má. A o té šlapce v nízkém věku, tak nosí odvážné hadry, to k rock&rollu patří. Neřeknu kdyby zpívala na dětských besídkách...Je to taková dnešní Cherri z The Runaways,té tehdy bylo patnáct. *5* *17
  • Hlavní fotka

    Ahoj, nemohl by jste někdo upravit tu profilovou fotku ? Tadle je děsná *1* *9* *4* dík ...
  • terr.bieber

    ..

    Taky bych chtěla být tak dobrá jako ona-Být zpěvačkou Herečkou..:]
  • intoska

    Re: Re: Haha

    Jo daleko se dostala....dneska se dostane daleko kde kdo,to není o talentu,ale o tom,jak moc do lidí média nahustí,kdo je super.Co se týče nemožných hvězd...jak dlouho myslíš,že bude slavná?Možná se udrží trochu dýl,možná po ní za rok ani pes neštěkne.A jestli je tohle styl,pak můžu Taylor pogratulovat,že začala s kariérou šlapky v tak nízkém věku...Ale jak chcete,tohle je jen můj názor.Neútočím tím na fanoušky,spíš na celou mašinérii kolem "úžasných" hvězdiček,které si pletou hudbu se striptýzem.
  • Re: Haha

    Myslim že talentu ma víc než dost jinak by se tak daleko nedostala..s nemožnou hvězdou nic neudělate.. jeji pad by byl asi rychlý jako třeba pokus Paris Hilton o zpěveckou dráhu.. ale tahle holka je něco jinýho..má talent , styl a šmrnc.. *13* *3*
  • intoska

    Haha

    Neexistující talent se vyvažuje podvazkama a korzetem...Pedofilové mají pré
  • piper002

    Re: its mine!

    hahaha! :D:D
  • tfpdaa

    blog-soutěž

    Omlouvám se....došlo mi že vám to asi nic nenajde....tak koukněte sem http://ladyrohlik.blog.cz/ a vlevo jsou v rubrikách soutěže tak to dejte a je to tam
  • tfpdaa

    blog-soutěž

    Čau...mám blog a tak bych vás chtěla poprosit, udělala jsem tam soutěž...O nejlepší herečku/zpěvačku tak mě napadlo jestli by jste nechtěli zaslat foto jako s Tay nebo jestli máte někoho lepšího a já bych to přidala do blogu. Prosím, je to moje první soutěž ;)
    tady je odkaz....
    www.ladyrohlik.blog.cz/co-udelat- soutez

    A tam jsou i pokyny
  • orange6

    Skvělěj hlas

    nejdřív mi přišla taková nijaká ale pak jsem si jí poslechla a je ÚŽASNÁ! Má ůžasnej hlas...:D
  • Re: its mine!

    na co si to hraješ????????
  • Re: Re: its mine!

    i am fine :)) bye my fans :DDD like u !!!!
  • Re: its mine!

    really? how r u ? *3* *3* *3*
  • its mine!

    hi my dear fans! i am real taylor momsen *1* really- i dont lie!! i am happy that i have so many fans in czech republic :)) bye!
  • Re: x)

    má mladší sestru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit