Přejít na výpis diskuzí

Taylor Lautner

OSOBNOST 30.3.2008 
1785 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju ho je tak sládkem.mám otázku není gej všichni ve škole to řikaj a moje kámoška říká že je hezčí robert pětin.
  • Miluju ho je tak krásný škoda že není v česku a že je celkem malý mě to nevadí prostě ho miluju ale je pravda že je gejza?
  • fujky *11*
  • Happy Birthday *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14* *3*
  • Všetko najlepšie:-)
  • Happy Birthday :*
  • Všechno nejlepší k narozeninám. *14*
  • Všechno nejlepší k narozeninám
  • myslíš že ti odpoví nebo si to přečte???? *12*
  • Všechno nejlepší k narozeninám *3* *3* *3*
  • Ten, kdo psal tenhle životopis si s tím asi moc práce nedal... Jsou tam pravopisné chyby a navíc to vypadá, jakoby to jenom někde okopíroval a potom vložil sem.
    Ale abych tady jenom nekritizovala, tak Taylor je vážně super ! :D
  • Taylora zbožňuji, ale zajímalo by mne kdy si najde pořádnou holku a časem založí rodinu. Jako já bych Taylora brala i s vráskama a povadlými svaly, ale takové herečky jsou moc náročný....a toho času zachvíli už moc mít nebude. V Holywoodu se mažou, proti vráskám od 25ti let :-D samotná se s tím duševně vyrovnávám
  • I love you Teylor Lautner
  • sorry ale fuuuuuuuuuuuuuuj *11*
  • Text Vašeho příspěvku *11* *11* *11*
  • Je to nejlepší herec pod sluncem *14* *14* ä miluju hhooo *14*
  • je fakt boží na něj nikdo nikdy mít nebude. *14*
  • neviete či má Taylor frajerku? a čo ešte chodí s tou Maria
  • ahoj si veimi pekni naj chalan na svete jedine ti džejkom moj laska môjho života *14*
  • Máte rádi Twilight ságu? Líbily se Vám knihy a chtěli byste si přečíst další příběhy s Twilight tématikou? Pak je tu něco pro Vás!
    Stránka www.stmivani.eu je plná fanfiction povídek od amatérských pisatelek právě na toto téma. Přečtěte si plno nádherných příběhů, které Vás jistě chytí za srdce. Dokonce můžete sami přispět vlastní tvorbou...

    www.stmivani.eu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit