Přejít na výpis diskuzí

Světlana Witowská

OSOBNOST 8.7.2008 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Již dávno, ještě před posledním gestapáckých výslechem Babiše, jsme byli touto moderátorkou opakovaně zhnuseni. Ty oslavy své profesionality si snad paní Světlana píše sama, jinak to nevidím. Gratuluji, brutální Nikita je naprosté ořezávátko.
  • Vidim, ze jsem se opravdu trefil do inteligenta
  • Az do rozhovoru s p.Buresem jsem nevedel, ze v mainstremovych mediich pracuje nekdo, kdo svoji praci uni. Gratuluji k zivotnimu vykonu.
  • Jste skvělá ;) více takových jako jste vy :)
  • Váš rozhovor s panem B byl skvělý :) Vaše osobitost a touha přemoci úsměv byla velká, každopádně stálo to za to, jen tak dále. Doufám, že brzy uvidíme další obdobný rozhovor! :)
  • kupte si Blesk, tam se to určitě dozvíte. tento národ už je natolik zvrhlý, že ho zajímají pouze samé kraviny. K tomu jsme se až dopracovali a snad už nám to přijde i normální, že se politici špiclují navzájem, vypracovávají proti sobě likvidační manuály a pak prostřednictvím zaprodaných médií se trumfují, kdo nabil větší kanón. V politice vůbec nejde o blaho národa ale vždycky a především o blaho politiků a jejich blízkých, a proto budou vždycky bojovat všemi prostředky, aby se u svých koryt udrželi, a to nejlépe navždy.
  • Paní Světlano, je nám upřimně líto, že v České televizi, za peníze nás koncesionářů, zaměstnávají redaktory Vašeho formátu. Při včerejším rozhovoru s prvním místopředsedou vlády a ministrem financí panem Andrejem Babišem jste se projevila jako agresivní a cynická osoba, která za každých okolností chce pošlapat důstojnost druhého člověka. Vzhledem k tomu, že jsme již starší lidé, kteří si již mnohé pamatují, dovedeme si Vás představit jako členku gestapa, která při výslechu pálí vyslýchaného cigaretou.
  • To co jste předvedla ve čtvrtek 4.5. je obrazem Vaší chudoby a zaujaté lásky k pražské kavárně, příp. ODS, příp. TOP-09. Vnucovat svůj názor ně- komu, kdo Vás převyšuje nejméně o dvě koňské hlavy, je drzost nejvyšší- ho stupně. Kolik asi Vám za to "extempore" platí ? a kdo asi ? ještě ny- ní, jeden den po onom interwiev, je mi z Vás na blití ! Doporučuji Vám, abyste se co nejdříve vrátila na mateřskou dovolenou, tam snad nebudete nikomu škodit. Jen se divím, že p. Babiš po Vašem monologu ostentativně neodešel ze scény, když viděl tu špínu a kal, které na něho nakládáte. Ale i to svědčí o jeho velikosti a Vaší ubohosti !
  • Nechápu jak může někdo paní redaktorku kritizovat.Otázka byla jasná, a to zda je nahrávka autentická či nikoli. Podle mého názoru je tam redaktor od toho, aby kladl otázky a pokud nedostane odpověď tak aby na odpovědi trval. Takhle jsem se jenom dozvěděli, že za všechno může Kalousek a že bude podáno trestní oznámení. Mě by ale opravdu zajímalo, jestli nahrávka byla autentická.
  • a kdo plati vas?
  • S Milošem naprosto souhlasím, paní redaktorka působí dojmem pavlačové štěkny, profesionál se nesníží k něčemu podobnému, co nám dnes, ostatně jako vždycky tato naprosto neobjektivní pracovnice neobjektivní televize předvedla a soustavně předvádí. Ona totiž vůbec nechtěla slyšet žádné odpovědi, chtěla pouze vydráždit a vyprovokovat vyslýchaného aby se totálně znemožnil, za to je totiž placená. Babiš s ní měl svatou trpělivost a má můj obdiv.
  • Absolutně o ničem, za STB byla tentokrát paní redaktorka, ta to už někdy musela dělat. Její výslechy jsou vždycky stejné, pouze svoje koně šetří.
  • Na její dotazy se ale nedalo nic odpovídat, zfanatizovaná paní Světlana je placená z našich poplatků za to, aby ve jménu ČT kalila vody a přitápěla pro vyšší sledovanost pod kotlem.. Na blbou otázku pouze blbá, nebo žádná odpověď! Co si myslela, že se asi tak dozví. Podotýkám, že koblihy nejím, ale z její útočnosti mi bylo špatně. Doma bych jí nechtěl, štěknu.
  • A na co měla čekat? Vždyť neodpověděl na jedinou otázku, všichni jsou podle něho blbci a proti němu. Kdyby s ním vedl rozhovor nějaký "sirka", tak mu ji musel napálit....
  • Díky, Světlano, to byl tedy výkon, s ministrem financí- musím říct, že jste kapacita s neskutečnou odolností! Držím Vám palce, takových moderátorů potřebujeme více, Zdraví Zdenek
  • Miloši, ty střevo, si asi koukal do láhve od piva a v uších měl Babišovy noviny, když si na to díval, ne? AB pořád mlel a mlel to samé do kola. Neodpověděl snad na žádnou otázku!!!

    Dojdi si na ORL v zájmu veřejného blaha!
  • Byla jste uzasna v interview s Babisem. Jste neskutecna, ze jste vydrzela se nezacit smat na cele kolo. A smekam, ze jste vubec takovy rozhovor vydrzela. Diky moc! Vazim si Vasi prace.
  • Kvalitni vyslech agenta STB. Squelle! *1*
  • Vynikajici interview. Redaktorka se nedala zmast agentem STB. *3*
  • Nejsem příznivcem žádné strany ani hnutí. Vaše interview s Babisem bylo totálně neprofesionální, dialog je rozhovor, vy jste na něho nekompetne řvala a nečekala na odpověď. Platím si veřejnoprávní televizí a chci od ní seriózní informace

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit