Přejít na výpis diskuzí

Suri Cruise

OSOBNOST 8.7.2009 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Suri

    Proti Suri samozřejmě nic nemám, ani proti jejím rodičům. Ale nedávno jsem koukala na film o Marii Antoinettě. Kdosi jí sděloval o situaci jejího lidu. Že její lidé už nemají ani na chleba. A Marie odpověděla "Ať jedi koláče". Proč to sem vůbec píšu? Protože si myslím, že taková bude i Suri až vyroste. Nebude vědět, co jsou to peníze, ani že lidé například v Africe trpí nedostatkem peněz. Tom a Katie by se měli nad svou výchovou zamyslet.
    • allisonc

      Re: Suri

      Hodně trefné. Taky jsem viděla ten film. Opravdu souhlasím.
  • ?

    Nwm teda proč tady je! Dcera dvou vypatlanejch celebrit. Vždyt je obyčejná nula a je z ní hned osobnost! *8*
  • Pane bože

    To že je to fracek nějakejch dvou zazobanců.... k tomu rozmazlenej z ní nedělá osobnost.
    Na tomhle webu se přídává fakt kdejakej debil... *9*
    • Re: Pane bože

      Souhlas *9* *9*
  • nika1979

    Suri Cruise☺♥♥♥♥♥♥♥

    Vážení. nechte ju.Suri Cruise-napokoj zavidite.žarlitě............------------
    však aj vi bude te jednou mit ditě.....
    to neni vina jejich rodiču. co ma všatniku............ ja taky mam furu. věci a nejsem star.........
    nekupujte bulvary Aha Blesk Ritmus života *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *13* ☺☻☻☻♫♫▓▓
    • ja souhlasim kdybich měla peníze taky bych to tak udělala
    • Re: Suri Cruise☺♥♥♥♥♥♥♥

      Ale Ale... takže ty si myslíš, že když denně nosí věci za 200 000 kč (v přepočtu) že je to v pořádku?? Je jí 5, líčí se od dvou let, podpatek nosí od 3 let, a to je v pořádku? A její rodiče za to nemůžou? Ano, máš možná extravagantí šatník, ale nemáš oblečení za 60 mil. botník za 2,5 a nespotřebuješ jednu krabičku make-upu za měsíc. To se na mě nezlob, ale je rozmazlená, a můžou za to její rodiče. Není to žádná modelka, na osobnosti.cz nepatří. To je všechno.
      • jo je to v pořádku!!a proč ne??kdybys byl/a ty tak bohata/y tak si myslim ze si nebudes kupovat obycejne veci ale spise znackove obleceni!!!no a co ze ma makeup...to ja taky...je to jeji vec,tak sem nepis tyhle blbosti...
    • Re: Suri Cruise☺♥♥♥♥♥♥♥

      Tvl, nejdřív se podívej aspoň do slabikáře a potom sem něco piš.
    • Re: Suri Cruise☺♥♥♥♥♥♥♥

      Mi nezávidíme jen nevidíme důvod proč by tady mohla být
  • sa

    je staršně roztomilá!Taky chci být tak bohatá!
    • Re: sa

      Peníze nejsou všechno
  • Její vina

    Lidi...probudte se!!!Jo je roztomilá a malá ale přece kdyby nechtěla tak si ty podpatky nedává.Dává si je SAMA a SAMA se i rtěnkuje.Žije si jako v bavlnce.Má všechno co chce.Až jí bude 5,bude mít prý i svého mluvčího.Asi nikdy nepozná smysl peněz.Bude mít všechno zadarmo.Je to vina rodičů ale hlavně její. *7*
    • wendy92

      Re: Její vina

      Hlavně její chyba?? Dyt je to malý dětátko, který nemá v hlavě nic jinýho než hadry - a ne že by to byla její chyba ale ptž ji matka tak vychovává! Malý dítě jako je ona dělá to co ji učí rodiče. Ona se s tím nenarodila *1* "Kdyby nechtěla,tak si je nedává".. co to je? Je to malý dítě, musí dělat co jí řeknou rodiče a ne co chce.. a že je chce sama, podpatky, je to možný, ale pak musí mít rodiče rozum a říct že když jí roste její malá nožka, tak je nosit nesmí, nebo bude mít strašný zdravotní problémy. Myslíš že to dítě ví? Ne, ale rodiče by měli.. ale ti její bohužel asi ne.. Malý dítě za nic samo nemůže, všechno je to výchovou.
      • souhlasim...ona za to nemuze
      • Re: Re: Její vina

        jo je to její vůle, myslíš si že malý dítě si neumí projevit svůj názor a dělat si co chce? uměj to a moc dobře, a kort malej rozmazlenej fakan kterýmu dovolej všechno , proto se rtěnkuje a nosí podpatky PROTOŽE CHCE!
        • Re: Re: Re: Její vina

          Je to vina rodičů,co z ní vyrůstá. Ona na něco ukáže nebo řekne,že to chce a už to má.Je pravda,že si podpatky bere sama,ale táta s mámou jsou tady od toho,aby jí to zakázali a aby jí nedávali vše co chce.Vyroste z ní rozmazlený cvikýř,kterým už je,ale stále se to dá ještě zachránit.A dávat jí drahé oblečení,to je další nehorázná blbost a jen rozmazlování. Ta holka si nikdy nebude vážit peněz. Nakonec dopadne pěkně špatně,díky rodičům. Vyroste z ní pěkná nafoukaná káča.
          • Re: Re: Re: Re: Její vina

            Druhá Paris Hilton :D *1*
  • Její vina

    Lidi...probudte se!!!Jo je roztomilá a malá ale přece kdyby nechtěla tak si ty podpatky nedává.Dává si je SAMA a SAMA se i rtěnkuje.Žije si jako v bavlnce.Má všechno co chce.Až jí bude 5,bude mít prý i svého mluvčího.Asi nikdy nepozná smysl peněz.Bude mít všechno zadarmo.Je to vina rodičů ale hlavně její. *7*
  • -

    Nato že je tak malinká je mi strašně sympatická a má nádherný oči *1*
    • Re: -

      Nechte ji na pokoji, ja jsem chodila ve 3 letech do baletu a do jinych tancu a taky jsem musela chodit na podpatcich. To ze chodi v nejdrazsich hadrech je pravda, ale podivejte se kolik daji jeji rodice rocne za charitu, stavi nemocnice v Nairobi, atd..... *13* a fiflena s tvrdym y???? se jdi taky zahrabat nadhero!!!! *1*
      • Re: Re: -

        To,že chodí do baletu,je v pořádku,když jí to jde,tam ať jí ty podpatky dávají,ale chodit v tom nejdražším oblečení je dost podlé. Špatná výchova. To,že rodiče dávají peníze na různé akce a do různých organizací,když mají,je v pořádku a úcty hodné,ale to dítě jen rozmazlují a to není v pořádku. Tak proč ty nadávky někomu,kdo zde vyjádří svůj názor.
  • rerererere

    Já chci být taky tak zhýčkaný děcko!!! Mě jí líto není, ani kvůli podpadkům, mě je líto těch chudých černoušků na druhé straně planty, co nemaj co jíst, ale ona si už od mimina chodí oblíkaná od gucciho.
  • martinkooooooo

    kundo

    do pice co sem nejdu prispevky davat kurva
    • Re: kundo

      Co to má znamenat,nač ta slova vulgární? tak sem nepiš,když chceš být sprostý/á.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit