Přejít na výpis diskuzí

Steven Gerrard

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • minka

    Re: Re: nevim no...

    Tk každý někdy vybuchne... Ale Steve je borec! Už mu to zase jde...Se snaží *4*
  • Re: nevim no...

    nerek bich caw sem nowej a stiwi mne nastwal tim ze toho ko** zmlatil mnel ho nechat na pokoji *8* *8*
  • minka

    nevim no...

    Tyjo...Steve to teď dost kazí..stejně jako celý Liverpool...vyhrávají díky hroznému štěstí...to není jejich styl..měli by se vspamatovat...
  • debora27589

    100

    Gratulace ke stému gólu v dresu Liverpoolu, prdelko *14* *14*
  • el1shk4

    Re: Re: Steven Gerrard

    Souhlas Live je nejlepší *4*
  • el1shk4

    Re: Re: Steven

    Jojo já s váma taky souhlasím,všechno co jste napsali je pravda,zápas proti Middlesbrough byl fakt o nervy *4* nakonec to dobře dopadlo... *4*
  • kapitolka

    Re: Steven

    jj naprosto s tebou souhlasím *4*
  • Steven

    Skvělý fotbalista, který odehraje každý zápas na 100% a odevzdá ten nejlepší výkon. Lepšího kapitána a záložníka mít Live nemůže. Doufám, že letos se zadaří a Liverpool získá titul v Premier League, po letech čekání, by si to zasloužil, protože má opravdu výborné mužstvo (hlavně útok je bombastický).
  • Re: Steven Gerrard

    jo souhlasím...a ještě je škoda,že nevyhrál ligu mistrů...ale tak zas nemůžou vyhrávat pořád!ale jsou nejlepší!!!
  • Re: Re: LFC 4 EVER

    začala jsem se o fotbal zajímat až od roku 2001...takže nějakých 7 let...a co ty?kdyžtak napiš na icq 478-305-624....o Liverpoolku ráda pokecám *4*
  • Re: LFC 4 EVER

    máš pravdu,jak už dlouho jim fandíš? *3*
  • Steven Gerrard

    souhlasím ze všemi,jen mě mrzí,že Liverpool už pár let nevyhrál premier league!určitě by si to už zasloužil,co ostatni,souhlasí te? *3*
  • Mr. best

    Steve je best fotbalista. Je mi líto že to nevyšlo v lizi a ani v lize mistrů.steve je strašně pěknej a moc se mi líbí jak se stará o rodinu. jak temkrát srazil toho kluka a jak ho odvezl do nemocnice a pak za ním přijel tak to mě dostalo.Jinej fotbalista by ujel.snad se mu bude dařit v klubu a v repre. Steve předvádí moc hezkej fotbal moc se mi líbí *3* *3*
  • LFC 4 EVER

    Steve je borec!!!A celý Liverpool je skvělý!!Jeden lepší fotbalista než druhý!I když to není ten "vyvolený" klub jako třeba Bercelona, Manchester nebo Chelsea, stejně je nejlepší!!!A Steve ho skvěle vede. Chtěla bych umět hrát jako on...
  • Steve je frajer♥

    jediny co je dobryho na liveroolu je steve...je to nej footballer a mrte hezounkeej....nechapu proc fsichni obdivujou Torrese*7* ....to steve je 1000krat lepci a hlavne tam hraje uz mrte dlouho...proste steve je uzasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej *1* *14*
  • liverpool je best club a steve je nevetsi profiek na svete nikdo na nej nema .. rikam vam ...nikdo !!! ale fernando je taky borecek ale steve je pro me buh fotbalu ... jsem rad ze existuje ...

    liverpool je best club a steve je nevetsi profiek na svete nikdo na nej nema .. rikam vam ...nikdo !!! ale fernando je taky borecek ale steve je pro me buh fotbalu ... jsem rad ze existuje ... *3*
  • steven

    nechapu proc nikdy nevihral zlatej mic.je to nejlepsi hrac a 200krat lepsi nez ballack kterej nebeha a dava goly jenom hlavickou.uz je nacase aby live konecne vyhrali titul
  • Steve...

    Hami ňami, hami ňami, hami ňami !!! *14* *14* *14*
  • Stevie

    ja som zo slovenska ale strasne fandim steviemu aj liverpoolu takze som sa k vam pridal dufam ze nemate nic proti tomu *4*
  • steve je nej

    Steve je ten nejlepší a nejkrásnější fotbalista!Má skvělou techniku a navíc je nááááádhernej.Prostě se mu nikdo nevyrovná! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit