Přejít na výpis diskuzí

Sterling Knight

OSOBNOST 9.6.2009 
335 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano já si to myslím taky... Však i v samotném filmu Rande s hvězdou to tak přece bylo. Vybral si tu, která ho prve nesnášela, ale potom se ukázalo, že právě ona je ten člověk co mu nejvíc rozumí.
    Věřím, že to není jen pohádka, ale skutečná realita. Promiňte holky, ale vy jste přesný opak skutečné lásky.
    Kdyby nebyl žádný zpěvák, nebo herec, určitě by jste si ho ani nevšimli.
  • mam sterlinga velmi rada ty kokos som s neho cela happy *14* *3* *4* *5* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je úžasnej, žerůů ho!.. Ty krásný modrý oči!;)... Je to nejlepší herec na světě! *14* *14*
  • včera som si ho veľmi obľúbila, vĎaka filmu "Rande s hviezdou", je moc pekný, a na konci som aj plakala. Ale hlavne prečo píšem je, či náhodou nepoznáte nejaký blog o ňom.
  • lulu19952

    Web/ blog o SK

    Ahojky, nevíte nějaký webový stránky nebo blogy o SK ??? Dřív jsem chodila na www.sterlingknightdaily.blog.cz ale ten už je mimo provoz :(
  • zacbenda

    Sterling Knight FanClub CZECH

    Ahoj nové fotky Sterlinga FanClubu na Facebooku ko chce tak se koukněte ahoj
    http://www.facebook.com/pages/Ste rling-Knight-FanClub-CZECH/13588887 3092723
  • Re: Všechno nej Sterlingu!!!

    SKUTEČNĚ HO MILUJEŠ? TUŠÍŠ ŽE NEJSI JEDINÁ KDO HO MILUJE? A CO MILUJEŠ HO TŘEBA JAKO KLUKA KTERÝHO VÍDÁŠ DENNĚ A CHODÍTE SPOLU? SLOVO "MILUJI TĚ"... ZAJÍMALO BY MI JAK MOC HO MILUJEŠ A CO NA NĚM MILUJEŠ???
    MÁŠ PRAVDU JAKO ZPĚVÁK JE ÚŽASNEJ, KRÁSNEJ SLADKEJ HLAS A SKVĚLÝ ÚSMĚV, NEODOLATELNÉ MODRÉ OČI, ALE CO OSOBNOST, CO JEHO ZVYKY JAK SE CHOVÁ KDYŽ NEJSOU V BLÍZKOSTI PAPARAZZI A NEBO LIDÉ ZE SHOWBIZNISU? TAK CO OPRAVDU HO "MILUJEŠ" A CO NA NĚM TEDA MILUJEŠ?
  • STERLING NA ŽIVO

    JE TO VYNIKAJÍCÍ A DOBŘE VYPADAJÍCÍ HEREC A ZPĚVÁK. URČITĚ BYCH HO VIDĚT OSOBNĚ A POZNAT HO JAKO SKUTEČNÉHO ČLOVĚKA, ALE NA DRUHOU STRANU BYCH MOHLA BÝT PĚKNĚ ZKLAMANÁ. SNAD VŠECHNY HOLKY SEM DO DISKUZE PÍŠETE JAK HO MILUJETE, ALE DOŠLO VÁM JAKOU MÁ SLOVO "MILUJI TĚ" VLASTNĚ HODNOTU? NEMĚLO BY SE TO ŘÍKAT KDYŽ TO MYSLÍTE DOOPRAVDY? JÁ SI MYSLÍM, ŽE JSTE SE "ZAMILOVALY" DO POSTAVY KTEROU JSTE VIDĚLI VE FILMU, V SERIÁLU A UDĚLALI JSTE SI O NĚM PŘEDSTAVU Z ČASOPISŮ, Z NOVIN ALE SKUTEČNĚ HO NEZNÁTE... JÁ BYCH HO CHTĚLA POZNAT A VĚDĚT O NĚM VÍC, ALE TAK NA 80% BYCH BYLA ZDŘEJMĚ ZKLAMANÁ... ALE BYLO BY TO FAJN HO VIDĚT NAŽIVO, JEHO PÍSNIČKY JEHO SLADKÝ HLAS, MODRÝ OČI, ROZTOMILÝ ÚSMĚV, SKVĚLE NAZPÍVANÉ PÍSNIČKY.... ALE CO JAKO OSOBNOST?
  • dra

    :-)

    nevíte kde bych mohla zkouknout Elle: A Modern Cinderella Tale....hrozně to chci vidět ale nemůžu to nikde najít....moc moc díky
  • STERLING JE NEJ...

    TAK JESTLI MA STERLING KNIGHT NĚJAKÝ FANOUŠKY TAK JÁ JSEM JEHO NEVĚTŠÍ FANYNKA JÁ BYCH PRO NĚJ BYLA SCHPOPNÁ OBĚTOVAT SNAD VŠECHNO... JEHO OČI, TĚLO, VLASY, TEN UZASNEJ HLAS, JEHO PISNICKY ZNAM UZ NAZPAMET... NO KDYŽ HO VIDÍM NEMÁM SLOV A SOTVA POPADÁM DECH, A PŘIZNÁM SE, ŽE KDYBYCH HO VIDĚLA VE SKUTEČNOSTI TAK BY ZE MĚ ASI NEVYPADLA ANI HLÁSKA... ALE URCITE BYCH HO CHTELA VIDET DOOPRAVDY.... (MOC SE MI LÍBÍ JE TO NEJHEZCI KLUK KTERYHO JSEM KDY (NA FOTCE SAMOZRDREJME) VIDELA JE UZASNEJ.... *14* *14* *14*
  • miley1998

    Re: Re: Re: lowe

    To ti tak věřim
  • miley1998

    Re: Re: Otazka

    Já bych se chovala úplně normálně. Požádala bych ho o fotku, ale ne tim typem: ÁÁÁÁÁ, Sterlingu seš božííííí, úplně úžasnej vyfoť se se mnou (samozřejmě v angličtině). Protože bych nechtěla aby si myslel že sem nějakej psychouš, kterej zdrh z blázince. A pak bysme třeba pokecali a ještě bych ho poprosila o podpis. Samozřejmě bych měla infarkt ale nechtěla bych aby to bylo tak znát... :D
  • miley1998

    Re: Re: Dotaz

    Nevadí, každá má jinej názor, podle mě Demi, podle tebe Daniell. Nebudem to rozebírat OK??? :)
  • Sterling 2

    Ahoj děvčata, představte si že jeden muj kamarad vypada uplně jako on ....až na to že ma hnědý oči... *3* *4*
  • zacbenda

    Re: Sterling Knight FanClub CZECH

    znáte Lide.cz? ja ano . i tam najdete dizkuzi o Sterlingovi . jestli chcete tak se mužete knám přidat budeme ráádi *3* *3*
  • zacbenda

    Sterling Knight FanClub CZECH

    Ahoj přidejte se na českej FanClub tohoto suprováho herce a budoucí hvězda Hollywoodu
    http://www.facebook.com/pages/Ste rling-Knight-FanClub-CZECH/13588887 3092723
  • mucky

    Re: j

    nejhorší na tom je že on ani neví že existujete :(((((
  • Re: Bože môj vi

    Ja som Colehov brácha *4*
  • Bože môj vi

    Ja som chalan Cole Sprouse som herec *1* *1* *3* *5* *14* *7* *4* *14* *3* *5* *4* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Všechno NEEEEEEJJJJ

    Přesně taky jsem si to myslela to je něco podobného Ness nemá fb a je jí to též líto.. *9* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit