Přejít na výpis diskuzí

Stanislav Rudolf

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc děkuji panu Rudolfovi za krásné knížky. Díky nim mi zůstala láska ke knihám celý život.
  • Metráček a spol.

    Knížky pro mladý puberťačky psal Stanislav Rudolf báječně. Zfilmovaný Metráček, to byl taky nádherný film. S.Rudolf - jeden z mých oblíbených autorů mé puberty. Jeho knížky jsem si v knihovně půjčovala stále dokola. Teď jsou v antikvariátech - vřele doporučuju všem holkám *4*
  • Metráček

    Matráček to je ale nuda *5* *7* *10* *9*
  • Kopretiny

    Kopretiny pro zámeckou paní jsou o dceři kastelánů, která jim musí o prázdninách pomáhat. Hlavním motivem je láska a problémy s ní. *14*
  • Setkání s Rudolfem je možný v září

    Stanislav Rudolf je velice milý a vtipný pán, kterého (kromě knih) znám jen po mailu a také z našeho webu www.webmagazin.cz, kam občas přispívá. Ale osobně se s ním setkat můžete jednoduše 6. září na veletrhu v Lysé nad Labem. *14* Zde pořádají Pozitivní noviny www.pozitivni-noviny.cz takové sezeníčko s autory a je mezi nimi i Stanislav Rudolf. Sama se tam na něj těším!
  • ehmehm

    Metráček... neboli nudndá knížka s filmem dohromady. Mě to nebaví!!!!!! *5* *7* *7* *7* *7* *7* *8* *10* *1* *1* *1*
    • ehmehm neboli nejtrapnější člověk s komentářem dohromady !!! nikoho to nebaví !!!! *7* *7* *8* *10* *1* *1* *1*
    • metráček=nejlepší knížka jakou znám *14* *7* *3*
    • Metráček je bezva !!!
    • Re: ehmehm

      Mne se kniha i film libi. *3* *14* *4* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit