Přejít na výpis diskuzí

Stanislav Hložek

OSOBNOST 10.2.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Standa je nej..

    STANDO MILUJI TĚ --PROTOŽE JSI NEJ... JSEM UŽ SICE STARŠÍ ALE NĚJAK MĚ TO NECHCE Z TÉ PUBERTY PUSTIT!! *14* *14* *14*
  • Hložek a Kotvald

    Nejlepší zpěvák na Zemi s P. Kotvaldem, je boží...!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Love you!!!! *14* *14* *14*
    • Re: Hložek a Kotvald

      Souhlasím, hlavně Standa je nejlepší! Možná to je i tím, že pochází z Hulína, protože to město má svoje kouzlo *14*
  • Standa je nej..

    Miluju Standu už od svých 10 let takže už moc dlouho -je moc hezký chlap a má krásný něžný romantický hlas: *14* *14*
    • Re: Standa je nej..

      souhlasím s tebou, i pro mne je Standa pan zpěvák, má krásný hlas, kus chlapa a zlaté srdíčko. Škoda,že není plně doceněný a často k vidění. Fandím mu už přez 25 let
  • Standa Hložek

    Stando přeji ti vše nejlepší k tvému dnešnímu svátku , hodně zdravíčka,štěstíčka spoustu krásných písniček a aby jsi byl pořád takové usměvavé sluníčko jako dosud Lenka
  • Vecny Standa

    Standa Hlozek,jako clovek a zpevak je velmi sympaticky a nenamysleny clovek.Kdysi davno,kdyz si ke mne prisedl na koncerte aby zpival,jsem ztuhla tak,ze by se ve mne krve nedorezal.Byl to nezapomenutelny zazitek.Od tech dob,jsem byla na vsech koncertech v okoli.Pokazde jsme spolu mluvili,je mily a skvely.Presto ze byl popularni,dokazal se bavit s lidmi,coz ne vsichni dokazi.Pro me ma Standa hodnotu.Mam ho stale rada jako zpevaka a jeho pisne ve me vzbuzuji vzpominky na mladi a domov.Stando jsi stale super.Kdybys nekdy cetl tyto stranky prosim odpis,pro radost.Dekuji Vlasta *3* *4*
  • pan zpěvák a bezva človíček

    Podle mého je Standa Hložek pan zpěvák má velice charizmatický hlas a jeho písničky vždy zahřejí u srdíčka. *4*
    • Re: pan zpěvák a bezva človíček

      souhlasím s tebou i já ho miluji už od svých 10 let ANETA *14*
  • Standa a Vega patří mezi nejkrásnější součásti mého dětství a nejen dětství.
    člověk s tak krásnou duší jako má Standa se málokdy vidí.

    K zítřejším narozeninám mu přeji všechno nejlepší a ať je šťastný.
  • dotaz

    Nevíte nedko, jestli Hlozek neprezpival song od Bee Gees You win Again a jak se pripadne jmenoval? Dik
    • Re: dotaz

      Ano, tuto písničku nazpíval a já mám tu čest ji vlastnit, přímo od Hložka *3*
    • Re: dotaz

      Ahoj,standa od bee gees nazpival pisen mohl jsem byt tam kde ty asi v r.88.ale jak se jmenuje v originale to nevim.misak
    • Re: dotaz

      Jsem faninka Standy mnoho let a nevzpomínám si , že by to nazpíval.Na 99% ten song nepřezpíval.
  • Stando jsi milý zlatý krásný kluk, drž se prosím já vím že to nemáš lehké ale drž se už i kvůli nám, máme Tě rádi
  • Myslím, že v tomhle způsobu nemáte pravdu, že by Standa myslel jen na lidi z jeho branže. Na podiu jsme s ním účinkovali několikrát a vždy by se pro fanoušky nechal rozdat.A zpívá stále velmi dobře, takže mohu Vás ubezpečit, že je stále v pohodě a pro své fanoušky stále žije.Mějte se moc krásně. Mira.
    • Pan Mira má trochu pravdu ale jen trochu- Standa by se pro fanoušky možná nechal rozdat(i když je to namáhavé,chápeme) ALE ! jedna fanynka mu vadí natolik, že nejen že se jí na vystoupeních vyhýbá, ale dokonce i smazal na youtube všechny její komentáře - na kterých přitom nebylo nic nevhodného ani to nepřekračovalo žádné hranice. Přitom ONA je JEN ráda že ho vidí živého - NIC VÍC !!, nemá potřebu ho uhánět.
      Nad svým chováním by se měl zamyslet především pan Hložek, člověk který při cukrovce kouří a chlastá je naprosto nezodpovědný a ubližuje tím nejen sám sobě ale i svým blízkým !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit