Přejít na výpis diskuzí

Standa Dolinek

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ????????????????????

    je pravda že si teplej???
  • Poděkování.

    Ahojda Stando.Moc mě potěšil dopis s tvojí fotkou a podpisem.Moc ti fandím a tvoje CD je super.Díky moc pápá Pavla
  • standa neni nejak hezkej,ale to prece nic nemeni na tom jakej je človek uvnitr,ne?(a to nevite,jakej standa je)a to je daleko dulezitejsi.a nechapu,proc vy co ho pomlouvate se nepodepisete jmenem ale terminator apod.myslite ze vy ste super??ste trapni.umite jenom nadavat a jeste k tomu mate strach,tak radsi budte zticha,prihlaste se do televize a ukazte co umite!!!!
  • nevim co si mam o tobe myslet ale libylo se my jak si zpival pisnicku killing me softly
  • pozdrav

    ahoj pošles mi prosim 3podepsaný fotky s věnovánim?????????,pro:Báru,Romču a Lenku. pošli je na tuhle adresu: Bára Helebrantová družstevní 716 kralovice 331 41 posli je co nejdřív!!!!!!!!!předem díky
  • Víte že se Standa narodil ve stejnej den jako Brendan Fraser?
  • Stando,

    povim Ti uprimne, jdi se zahrabat. Jses strasnej jako "umelec", tak i po vzhledovy strance. Poznal jsem uz hodne chlapu, ale s Tebou bych nesel ani zadarmo.
  • iloveiou

    moc tě miluju a jsi můj vzor a velice ti fandím ps: mám i tvé cd (pálené)
  • Jsi fajn

    Ahojki, kašli na všechny je to jen tvůj život, každý je jaký je, ne? Jestli chces napis mi na mail DejvidB@seznam.cz, je mi 19, můj bývalý s tebou bydlí nebo tam často chodíš, říkal mi to! Chápu tě, papa
  • bla bla

    mel si vyhrat
  • omlouvam se MARUSKA a ne Marus
  • Marus ty kravo jedna blba jses asi na hlavu ze
  • Standíkovi

    asi si nevzpomenes,ale videli jsme se po premiere Snowboardaku v Manesu(teda pred Manesem kdyz si odjizdel)...strasne se mi libis (moc me mrzi ze jsem ti to nerakla tenkrat osobne) a tvy cd je fakt super.posloucham ho furt dokola:) proste I LOVE YOU!a stastnej nevej rok!!! pa Lída(16)
  • To určitě

    Znám jeho rodinu jsou všichni totálně vypatlaní,kromě tety Leony z Rousínova,ta je dobrá
  • Standa je varle....

    ..........a pyj v jednom.............fuj
  • hovno

    Hojda GÁJI
  • Standa dolínek mistr roztančených kolínek
  • Standa

    Stando! seš fakt super!
  • Standa je superrrrrrrrrrrrrr

    standa je super, jestli jste byli na LG Tour tak tam byl teda super. Takže ho nesuďte jenom z televize....
  • pro standu

    strasne moc te miluju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit