Přejít na výpis diskuzí

Yvetta Simonová

OSOBNOST 22.5.2008 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pani Ywettu posloucham od 15let a to je uz 50roku.Nevynechala jsem jediny koncert v Jihlave a 17.5.se moc tesim na jeji vystoupeni spolu s Josefem Zimou.
  • pitysek
    Paní Yvetto, přeji Vám k dnešním narozeninám, hodně dobrého zdraví a životní pohody. Taky radost z každého pěkného setkání se svými posluchači a pěkné chvilky v kruhu rodiny a u svých nejbližších,kteří Vás miluji,stejně jako my,Vaši věrní posluchači.
  • Milá paní Yvetto
    Gratulace a přání k Vaším dnešním narozeninám všechno nejlepší! *4*
  • pitysek

    všem-všem.

    Přátelé milí, prosím pěkně nemáte někdo písničku Hřej mě? Pokud ano uděláte mi velkou radost s mp3. Díky Petr.
    P.S. a co říkáte duetu Yvetty s Milanem "Pár snů"?? Krása co?! Tak všem přeji krásné chvilky při písničkách s našimi milými zpěváky!! *4*
    • Re: všem-všem.

      Nemáte,prosím, někdo od paní Yvetty písničku Snad jednou(Un jour, un enfant)
      z roku 1969?

      Zdraví
      Jirka
    • Re: všem-všem.

      Dobrý den,

      písničku Hřej mě(Pilaová a Mayer) mám,
      kam Vám ji poslat? Napiště Váš mail.

      Zdraví
      Jiří Neplech
      • Dobrý den,
        já bych měl o tu písničku taky zájem. Budu potěšen, pokud mně ji pošlete. A nemáte náhodou i její písničku Heřmánek? O tu bych hodně stál.
        Díky předem
        Vladimír Kovář (vladokovar@seznam.cz)
      • pitysek

        Re:

        Dobrý den, díky za nabídku písničky Hřej mě. Sice ji sháním s Y.Simonovou ale prosím pošlete mi ji i s Pilarovou a Mayerem. Tu jsem snad ani neslyšel. Díky.
        vesa.p@seznam.cz
  • svadební

    Vážení příznivci paní Simonové prosím vás: Na naší svadbě nám hráli písničku,která se asi jmenovala Svadební.Začíná slovy: Stůj při mě stůj až do skonání,k nam dvěma dnes nebe se sklání....Nikde na vebu nemohu se k textu nebo celé nahrávky dostat.Třeba je to jen doměle špatným názvem skladby.Předem děkuji aspoň za tip kde hledat.
    • Re: svadební

      Podívejte se na tyto stránky.
      http://www.musicer.net/Y vetta-Simonov%C3%A1-Svatebn%C3%AD-- -Ave-Maria.php?p=1014276
      • Re: Re: svadební

        Paní Dano.Jste velice laskavá,že jste potvrdila název skladby.Dle vašeho návodu jsem však nic nenašel.Jsem totiž tak trochu amater na počítače.Nemohla by jste mě trochu více navést,abych se k té písničce dostal?Za ochotu děkuji.Eduard Šindelka
        • Re: Re: Re: svadební

          Tak s radostí mohu sdělit,že jsem tex pisně -SVATEBNÍ-našel.Paní Dano děkuji.Eduard Šindelka
  • Koncert v Třebíči

    Dobrý den,paní Simonová.
    Včera jsem byla na Vašem koncertě v Třebíči, kde jste vystupovala s Josefem Zímou. Koncert byl překrásný, nádherný, obdivuji Vás i pana Zímu. Ale konferenciér pan Suchánek Vám to jenom kazil. Jeho humor nic moc.
    Přeji Vám i panu Zímovi ještě hodně takových nádherných koncertů. A k Tomu potřebujete zdraví. A to Vám také přeji.
    • libuse

      Re: Koncert v Třebíči

      Dobrý den!
      Je hezké číst příspěvek od někoho, kdo byl na stejném koncertě jako já.Pan Suchánek se snažil, v šatně měl humoru až moc, vymýšlel, jak bude improvizovat, burčák mu chutnal, sršely z něho nápady, dokonce jsme se mu vlezli všichni čtyři do objektivu fotoaparátu, když nás fotil. Měl více pokusů, jelikož poprvé usoudil, že tam asi nebude paní Simonová vidět, a později se ukázalo, že měl správný úsudek - byla jí ve finále jen polovina. Paní Simonová zpívá nádherně, má pevnou vůli, denně 2x trénuje zpěv; jezdím na její koncerty se svým 11-tiletým synem. Jistě jste nás nepřehlédla, nesla jsem jí z 1. řady obrovskou kytici, další panu Zímovi a syn nesl kytici jen paní Simonové, a jelikož bylo panu Suchánkovi líto, že můj syn se vzájemně políbil s paní Simonovou, chtěl, v legraci, pusu i od mého syna, kterého si na pódiu k sobě zavolal. No, jo moderátor-humorista... Povedlo se mu tímto rozesmát hlediště, nejspíš se to lidem líbilo. Když odjížděli z Třebíče, měl humor asi největší, škoda, že to diváci nemohli vidět. A nedá se mu upřít galantnost. A panu Zímovi taky ne. Políbili nám, ženám - paní Simonové a mně, ruku, když se loučili. Ale to oni umělci - muži dělávají, s tím mám zkušenosti u p. M.Drobného, p. R.Adama, ... a pana Karla Hály, na kterého často vzpomínám. Hezké zážitky z dalších nádherných, nezapomenutelných koncertů paní Y. Simonové a skutečně počítačového experta pana J. Zímy - pracoval na PC i v šatně a šlo mu to skvěle, vyměnili jsme si zajímavé informace ze světa PC- Vám i nadále přeje Libuše. Ještě dodatek - paní Simonová si na internetu příspěvky nečte, nemá PC, ale občas jí nějaký pěkný odcituji a bývá potěšena.
  • koncerty

    Dobrý den,

    píšete tady o koncertech paní Simonové a já vůbec netušil, že ještě vystupuje. Moc rád bych ji viděl "naživo", jenže na webu ji tak nějak nemůžu najít. Vygooglil jsem již proběhlé koncerty, ale něco v Praze tento rok snad ani není *9*
    Nemáte někdo chytrý tip, jak její vystoupení najít, prosím?

    Předem moc díky!!

    Karel
    • libuse

      Re: koncerty

      Vzpomněla jsem si na některé koncerty paní Yvetty Simonové, které se letos konaly v Praze.
      Např. 11. února 2010 měla veřejnou nahrávku pro Český rozhlas v karlínském Studiu A.Moje maminka nastupovala do nemocnice na operaci, která se konala příští den a paní Simonová ji pozdravovala a držela pěsti, proto mi to utkvělo v paměti. Z posledních dnů měla 22. září zkoušku a týž den vystoupení na Žofíně s Orchestrem Václava Hybše k 75. narozeninám tohoto dirigenta a k 50. výročí založení orchestru. 30. září v Praze v Divadle U Hasičů (vlastní ho syn paní Simonové) měla vystoupení s názvem "Vzpomínky nám zůstanou." Moderoval ho Vl. Hron a A. Cibulka; dalším z hostů byl i písničkář Josef Fousek. 13. října měla koncert v Praze - Letňanech, byla jsem u toho, když jí to sděloval její manažer. Ráno 13. 10. byla ještě na kontrole u lékařky po chřipce. To jenom, co mi utkvělo v paměti, protože těch koncertů má paní Simonová mnoho po republice. Ona stíhá všechno, je to šikovná žena po všech stránkách !!! Moc ji fandím a moc ji se svým synem milujeme! Prohledávejte internet i pod jmény jiných zpěváků a orchestrů. Něco se tam občas objeví, ale je to fakt slabé. Hezký den a přeji a vřele doporučuji účast na některém z jejích vystoupení. Setkávám se s tím, že někteří lidé ani nevědí, že ještě paní Simonová zpívá, jelikož je málo vidět v televizi. Kdosi mi i řekl, že si myslel, že již zemřela. To jsem se div nerozčílila. ONA musí žít VĚČNĚ, alespoň při stejném zdraví, vitalitě, šarmu a kráse!!! Brzy oslaví narozeniny a doufám, že ještě spoustu dalších. S pozdravem Libuše *3*
      • Re: Re: koncerty

        Díky za odpověď a ne tak radostné díky ;-) za výčet jejích letošních koncertů v Praze, které jsem nezaregistroval. Jen o tom Hybšovi jsem věděl, ale jít na koncert jen kvůli jedné-dvěma písničkám, to ne.

        Přivedla jste mne ale na myšlenku získat ty koncertní data od jí blízké osoby, na kterou mohu být nakontaktován, tak to zkusím.

        Mějte se,

        Karel
    • libuse

      Re: koncerty

      Dobrý den, pane Karle!
      Můžu Vám jen poradit, zadat si do vyhledávače YVETTA SIMONOVÁ-VYSTOUPENÍ a číst pořádně každý příspěvek, protože jsou někdy až na zadních stránkách ty aktuální, o koncertech, které teprve proběhnou.Většina manažerů ovšem nedává na internet místa a termíny vystoupení paní Simonové.Já vím termíny koncertů od ní osobně a mohu Vám sdělit, že ve 2. pololetí r. 2010 měla v Praze vystoupení hned několik. 25.10.vystupuje s panem Zímou v Čáslavi, tak to ještě zkuste, ale domnívám se, že budou beznadějně vyprodány vstupenky.Hodně štěstí přeje Libuše
  • Facebook

    jo a na facebooku máme taky pár kamarádů *3*

    http://www.facebook.com/group.php?gid=120158370745&ref=mf
  • Duše

    Když duše bolí, písnička paní Simonové pohladí, když nevíme, že duši máme, písnička paní Simonové nám to připomene, když je duše prázdná, písničkou se naplní, a když je duše veselá, při písničce se roztančí.

    Za to se nedá nikdy dost poděkovat, přesto DĚKUJI ! Tady mě napad jeden nápad, nevíte někdo, co by paní Simonovou potěšilo? Že bychom, zdejší příznivci, vzali kytičku nebo tak a šli osobně poděkovat? Troufalé??? *7*
    • libuse

      Re: Duše

      Milá Hami!
      Já vím , co by paní Yvettě Simonové udělalo radost, ale na to jsme všichni dohromady krátcí.
      Mimichodem, kytici s dopisem nebo jen věnováním, lze doručit prostřednictvím rozvážkové květinové služby i přes internet či telefonicky.
      Paní Simonová má stále spoustu vystoupení, na které jezdí i dost daleko a navrací se třeba v čase v němž nyní tento příspěvek píši, denně musí 2x zpívat, aby hlasivky neochably jako kterýkoliv jiný netrénovaný sval, fyzicky zvládne cvičit i hodinu svou sestavu, žije sama, takže si vše i dělá sama; není jí již 40 let a přesto to vše na 40 let zvládá. Je taky jen člověk a ne stroj, v noci potřebuje spát a z nejrůznějších důvodů nemůže, taky jí něco bolí, jako nás všechny, teď si vemte, že potřebuje kromě času na zvládnutí domácích prací i čas na kosmetiku, kadeřnici, manikůru, pedikůru, aby se nám všem líbila, potřebuje si vyčkat pořadí mezi ostatními pacienty v čekárně pro léky apod..
      • Dobry den, na jakou adresu lze zaslat pani Yvete kvetiny? Dekuji, M.
      • Re: Re: Duše

        Dobrý den paní Libuše, již nějaký pátek se snažím získat jakýkoliv kontakt na někoho, kdo by mi zprostředkoval vystoupení paní Simonové v našem hotelu v Hostinném. Že byste to byla právě Vy ? Prosím, ozvěte se mi na e-mail. Děkuji. Antonín Rozkoš. www.dorinka.eu
      • Re: Re: Duše

        Taková krásná dáma že by žila sama? *14*
      • libuse

        Re: Re: Duše

        Holt je jedna z nás - člověk,ovšem dokonalý, krásný tělem i duší s obrovským charisma, profesionální zpěvačka, nádherná a moudrá bytost, ve svém věku překrásná žena, tak jí dejte prostor a čas, kterého již nemá tolik jako my čtyřicetiletí a třicetiletí, Hami, ať takovou může i nadále být. A jestli bylo zamýšleno zazvonit jí hromadně či po jednom :-) u dveří, to nedoporučuji, v soukromí už má ráda klid, který si zaslouží a přesto přijímá spoustu různých návštěv - příbuzné, přátele, kolegy, korepetitora, známé, malíře, opraváře..., protože to jinak nejde nebo jí to její slušnost velí. Jestli tedy můžu poradit - nechte ji odpočívat, ať má sílu nám všem ještě dlouho zpívat, neznámé osoby bez ohlášení stejně nepřijímá. Má už svůj věk a po Praze chodí kde kdo, takže se přirozeně bojí otevírat. Já bych se bála v Praze již dnes a to jsem se tak krásného věku ještě nedožila.
        • libuse

          Re: Re: Re: Duše

          Po koncertě od každého s nadšením kytičku přijme, podepíše fotky, ... a i z toho bude mít fanoušek zážitek na celý život, neboť paní Simonová je holt bezkonkurenční PANÍ SIMONOVÁ, a jak tu již dříve zaznělo, kdo nezažil, nepochopí. Její koníček se jí stal celoživotní profesí, zpěv je její jediná povolená droga, jak mi říkává, a potlesk jejího publika jí nabíjí. Naplňte jí koncertní sály, to je jedna z věcí, která jí učiní šťastnou.
          Děkuji Vám za paní Yvettu Simonovou.
          Ovšem bránit Vám nikomu v dříve zveřejněném úmyslu nemohu.
          Libuše
          • Re: Re: Re: Re: Duše

            Milá Libuše,
            je mi to jasné *8*. Byl to jen nápad v návalu nadšení a vděčnosti, že člověk dostává mnoho a nemůže dát kromě bezmezné přízně a obdivu nic. *9* Když jsem tu a tam v Praze a vidím TEN dům, mívám nutkání, přiznávám, ale vždycky zatím zvítězil zdravý rozum, úcta a snad i slušnost, i když teda trpívám, takže neboj *3* - nejsem šílená dotěrná fanynka, to snad ani "výchovné působení" osobnosti paní Simonové nedovoluje. Tak se na mě nezlob, nemyslela jsem to zle *3*

            Vedle zpěvu, samozřejmě, obdivuji také ještě vypravěčský talent a humor paní Simonové a dodávám ještě jedno velké, ale prosté DĚKUJU !!!
            • libuse

              Re: Re: Re: Re: Re: Duše

              Ahoj Mirko!
              Mou reakci najdeš jistě brzy jinde než zde, takže mi nezbývá než dodat radostné Velikonoce Tobě a všem, kteří sem nakukují a třeba i přispějí.
              Libuše
  • libuse

    Poděkování nejdražší přítelkyni

    Má drahá paní Simonová,
    patří Vám mé vřelé díky za Vaši podporu mé osoby v době, kdy operovali mou maminku. Ještě, že Vás mám! Zítra ji konečně pustí domů a já s Luboškem se už nemůžeme dočkat. Přeji hodně zdraví Vám, celé rodině a taky sestřenici Dáši- brzy bude běhat jako veverka, uvidíte. Pa, pá! Libuše *4*
    • Re: Poděkování nejdražší přítelkyni

      Hodně štěstí!!! *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit