Přejít na výpis diskuzí

Simona Stašová

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Meryl Streep

    Mila Simonko.

    Je to az neuveritelne jak moc se podobate Meryl Streep. Vidim, ze vam to tu pisi i jini. A to jak hrajete vase role Vam naprosto sedi a zastavuje dech jinym. Povazuji vas za nejlepsi herecku cele nasi republiky. Jen nas nesklamte a pokracujte v tom co umite nejlepe... HRAT :-)
  • Re: Vojta Stáš

    mam.ale nevim jestli by s toho byl dvakrát nadšenej...já s nim chodim na gympl *1* *15* *14*
  • Vojta Stáš

    Ahoj, chtěl bych se zeptat na kontakt na Vojtu, nemáte ho někdo? *4*
  • Mám velmi ráda filmy s Vámi, miluji hlavně Vaše komediální role, hrajete jaksi s nadhledem nad věc, prostě nadčasově.A potom co jsem shlédla Krásný ztráty, ve kterých jste byla, jsem navíc zjistila že jste velmi milý, sympatický a moudrý člověk.Přeji mnoho úspěchů v osobním i profesním životě a pohodové vánoce.
  • Pozvánka na filmovy festival

    Dobrý den paní Stašová, jsem studentka prvního ročníku čtyřletého gymnázia Elišky Krásnohorské na Praze4 v Michli. Naše škola již třetím rokem pořádá filmový třídenní filmovy festival. Celou akci organizují saotní studenti školy, všechno organizují, získávají autorská práva k filmům,...,zvou, nebo chcete-li, žádají slavné a zajímavé osobnosti o účast na našem skromném festivalu. Vzhledem k tomu, že jste nejenom slavná a zajímavá, působíte velice příjemně a jste nepochybně první dámou svého oboru, mi dovolte, abych Vás jménem celé naší školy pozvana na náš filmovy festival, konaný letos 18.-20.prosince. Všichni bychom Vaší návševou byli skutečně nadšení a mnohým z nás by se splnil sen. Mnohokrát děkuji za odpoveď a s pozdravem Veronika Chábová
  • Uznání Vaši práce

    Jste dobrá,stejně jako Vaše matka,díky oběma za to co děláte.
  • uznání

    Jako určitý typ herečky nehraje pani Stašová špatně.
  • Paní Herečka

    Nedávno jsem viděla film Krev Zmizelého, mohu jen říci děkuji.Zahrála jste svou roli tak přesvědčivě,že jsem vás až nenáviděla.A v tom je ta vaše dokonalost. Hrajete opravdově, jstevelice silná osobnost. Ještě jednou děkuji.
  • Pani herecka!!!!

    Simono vzdy ste mi pripominali Meryl Streep!!!!Aj ted...Spusob vaseho herectvi je uplne stejny jak u ni....Jinak ste supr!!!!
  • Paní herecka

    Vázená paní Stasová, také já vám chci podekovat za vás herecký výkon v Románu pro zeny. Vzdycky sem vás mela ráda, ale ted jsem si vás uzívala v nekolika rovinách. V roli jste znovu ukázala jaká jste skvelá herecka, krásná zena se smyslem pro humor a urcite i dobrý clovek. Velice jsem se bavila pri pohledu na vás, protoze jsem vám verila vsechno a mela jsem z vás pocit, ze si roli opravdu uzíváte a to se prenáselo i na me. Moc dekuji panu rezisérovi, ze vás do role obsadil. Jste zena, kterou bych si dovedla predstavit jako svou pritelkyni. Preji vám mnoho krásných rolí, úspechy profesní i soukromé. Dekuji Fíbí
  • Vaše herectví

    Zdravím Vás a chci Vám touto cestou poděkovat za překrásný zážitek, který jsme měli díky Vaší roli ve filmu Román pro ženy, byla jste fantastická a již dlouho mě něco, tak neoslovilo. Moc ráda vzpomínám na Vaše dialogy, protože měly se mnou mnoho společného. Předvedla jste báječný výkon, díky tomu se chystáme na 20.6, na Sestup Orfeův, doufáme,že budete mít tu čest a uvidíme Vás na živo. Přeji Vám mnoho životních úspěchů a mnoho štěstí k tomu, ať se Vám daří a my z toho máme plno radosti. Kateřina Procházková
  • Román pro ženy

    Připojuji se k paní přede mnou. Super herecký výkon, nejlepší z filmu!Asi jste taková alespoň částečně i ve skutečnosti, fakt skvělý! Díky za příjemný zážitek! Vaše fanynka.
  • Román pro ženy

    Vážená paní Stašová, byla jsem v kině na Románu pro ženy a byla jste vynikající. Pobavila jste nejen mě, ale i mé blízké a ostatní přátelé. Neslyšela jsem na Vás jedinou negativní reakci za Váše herectví ve filmu.....Fandím Vám a brzy se ráda přijdu podívat na Vás do divadla....papapap. Alena N. /Praha/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit