Přejít na výpis diskuzí

Simona Krainová

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hele já myslím ze je Simona divná,já mluvila o mi kamosce
  • Simona je divná , souhlasím s tím,kdo říká že je divná, protože je.Jedna holka ode mně ze třídy chce být modelka a spolupracovala s tou Krainovou,ale já nechapu na co jsou ve světě modelky. Na světě jsou mnohem důležitější věci než malování se,nakupování atd. Ale je to jen můj názor.
  • Tule paní Simonu nemusím. Všude jí vystrkují a já pořád nevím co jako dokázala? Že má na hlavě chemloni? Že hledala až našla ženicha? Že má dvě děti. Čím oslnila někoho z vás. Mě je nepříjemná. Neznám v okolí nikoho kdo by byl na ni zvědavý a pořád jí vystrkují.
    • Co dokázala? Sama si vyšlapala cestičku v modelingu, nikdo jí nepomáhal, v 16 letech sama odjela do Paříže a tam se musela tvrdě otáčet, aby uspěla. A podařilo se. Je cílevědomá a ví, co chce. Žádná rodičovská či jiná protekce, všechno si vybudovala sama. Nepomlouvá svoje kolegyně,protože to je pod její úroveň, je to dáma. Pózovala pro mezinárodní magazíny. A navíc je opravdu hezká. Na špici se drží i ve 40 letech. Tím se může pochlubit málokdo. A Simona se nikde nevystrkuje, novináři ji fotí, protože ona je skutečná modelingová hvězda.
      • Na spici ceho prosim?? Pokud se dobre pamatuji, tak je znama predevsim z bulvaru, kterej ji v okurkove sezone pouziva jako vdecneho maskota. Nevim, ze by sama neco dokazala.
      • to psala sama--třebaže --, že to tak ví na detail
        ach jo.....
        Nemám jí rád, je nesympatická a fotí jí sami -protože se nevystrkuje.
        Nechci o ní číst, nezajímá mě!
  • Tak něco vám řeknu moje kamarádka potkala Simonu a Simona se s ni vyfotil a a řekla ji at se přihlásí do modelingové soutěže strašně ji fandim at ji to vyjde:-)
  • závist je mrcha,vždyt na světě je tak krásně,Simonko přeji krásné léto Vam i rodince,ste krásná :)
  • Simča je podle mě SKUTEČNÁ modelka.
  • Upřímně,já o Krainové toho moc nevím,ani mi nijak nevadí..Ale neuznávám ženy,které si dělají děti téměř po čtyřicítce např.Krainová,Csáková..Podlě mě ty děti pak trpí,když mu bude např.10 let,jeho matka bude mít skoro 50 a to není moc dobré.Sice na to asi nebudou vypadat,díky omlazování,na které Krainová chodí co tak vím.No zas tak dobrá Krainová si myslím není.
  • co ty fotky zase stejně machrujete že jste se fotila ze sylvestrem a dalším to děláte sválně asi musí váš manžel žárlit co kdyby vam tohle udělal máte nádherný kluky a být rozumná to neumíte toho bz jste obvinila *16*
  • Ahoj Simono, chci jen říct, že to co o tobě říká Hanychová, je jen ubohá závist. Ona vedle tebe vypadá jak striptérka z béčkového filmu. Ta tě nikdy nemůže ohrozit a ty to víš. Jsi milionkrát lepší než ona a určitě máš i víc fanoušků. Ty jsi ta hvězda, ona je nula. Tak se měj hezky.
    • Hanychová vypadá vedle KOHOKOLI jako striptérka z béčkového filmu. No, striptérka, nazývejme věci pravými jmény...
  • Dobrý den Simono,vím, že na tuto diskuzi asi nechodíte,ale přesto sem chci napsat pár slov. Právě jsem dočetla jeden rozhovor s Vámi a musím před Vámi smeknout. Pro mě jste žena, která ve svém životě opravdu něco dokázala. Určitě jste to neměla jednoduché, když jste v pouhých 16ti letech odjela do Paříže a tam jste se musela tvrdě otáčet,abyste uspěla. Líbí se mi na Vás, že nejste žádná puťka, která si od manžela nechá diktovat možné i nemožné, že si na sebe vyděláte vždycky sama a jste svobodná a nezávislá. Oceňuji na Vás, že se ve společnosti vždycky chováte noblesně a vznešeně na rozdíl od jiných našich rádoby modelek, které už klesly na tak nízkou úroveň, že pro svoji medializaci jsou ochotné šaškovat jak potrefený husy. Vy prostě máte úroveň, jste chytrá, moudrá, inteligentní, jste prostě dáma na úrovni. Vy se nepotřebujete před fotografy předvádět, nepotřebujete ke svému zviditelnění ubohé a trapné skandály. Máte prostě můj obdiv. A taky Vám přeji, aby se Vám narodilo druhé miminko zdravé, přeji Vám šťastnou rodinu a šťastný, spokojený život osobní i profesní. Mějte se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit