Přejít na výpis diskuzí

Silvia Navarro

OSOBNOST 31.12.2006 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Silvia

    ahoj fanoušci, Silvia je opravdu skvělá herečka, mohla by naše televize opět dávat nějaký seriál či film,který natočila. Přeji hezký den!
  • Silvia Navarro

    Páči sa mi táto herečka SILVIKA NAVARRO. *14* *4*
  • ahoj Silvia si moje nejoblibenějši herečka na světě *14* *14* *14* *14* sleduju tě od 5 roku *14* *14* *14*
  • SILVIA NAVARRO

    Silvika je tá naj herečka z telenoviel akú som kedy videl,Paloma-Cuando Seas Mía. *3*
  • tak toto je ta najkrajšia herečka mám ju strašne rada je užasná a naozaj velmi pekná *3* *3*
  • je nadherna to za prve!!!!mam ji rada a miluju telenovelu Paloma..určitě je to žena s velkou osobnosti! nemam radši žadnou jinou herečku než Silviu Navarres! :))))) *3*
  • Ona je skvělá !! :)
  • sak jen zavidite proto devki vijebaniiii *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *6* *6* *6* *6* *6*
  • Hezká herecka
  • nejlepší herečka na světě viděla jsem telenovelu hříšná láska je tak strašně krásná kdyby nikdy nezastarla *1* *1* škoda že paloma a diego spolu opravdu nechodíjou *10* *1* *14* *14* *14*
    • No jo já čtu román hříšná láska ..a prostě je to úžasná telenovela ... Paloma:* <3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit