Přejít na výpis diskuzí

Shahrukh Khan

OSOBNOST 12.1.2008 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milkarr

    Petice

    http://www.petitionspot.com/petitio ns/supportSRK/
  • milkarr

    PRIMA nemá vysílací práva

    Ahojky děvčata, PRIMA nemá vysílací práva na Bolly filmy . Ptala jsem se jich a hned druhý den my přišla odpověď *9*
  • Suhana

    Tak Vas vsechny priznivce Bollywoodu srdecne zdravim a jsem opravdu rada ze se v tyhle republice taky nasli lidi,kterym se indicke filmy libi.Ja sama jsem objevila Bollywood pred 10 roky a byla jsem z nich okamzite nadsena a divila jsem se ze v cechach vlastne lidi a ni nevedi co je Bollywood a pletou si ho s Hollywoodem.Zrejme to ma co delat s nabozenstvim(religion) a tyhle filmy maji ve vychodnich zemich desitky let tradici,ale bohuzel v evrope a Americe se snazi o nich nemluvit!Prinejmensim!Na posledni navsteve SRK v Berline nastala zajimava situace,kdy mu byl pridelen salonek do ktereho se vesla desetina zajemcu a zbytek musel zustat venku,coz samozrejme vedlo k organizacnim problemum!A organizatori si vlastne ani v nemecku,kde je SRK uz velmi znamy,neuvedomili ze si pozvali do Berlina hvezdu ktera v pohode zastini prave Hollywood!!!Ani v televizi se neodvazili tomu venovat vetsi pozornost,takze byly k videni soty kde radoby slavni nemecti herci rikali neco v tom smyslu:kdo to je?Ten Sharuk khan?Myslim si ze to velice dobre vsichni vedi,ale bohuzel se tomuto vynikajicimu herci nikdy nepodari dobytevropu a Ameriku a to z jednoho jedineho duvodu!Je moslem!A to je problem v dnesnim svete!Kazdopadne jeho filmy davaj divakum to,co se jinde nevidi.Vsichni vite o cem mluvim,z nas dospelych se stavaj romantici,jsme na mekko a hlavne nekde uplne jinde nez v dnesnim svete.Bohuzel si preji aby cesky dabing se vubec do dabovani jeho filmu nepoustel,jelikoz nejsem o urovni ceskeo dabingu vubec presvedcena.Kdyz slysim v cizich filmech stale a ten samy monotonni hlas zeny a muze tak tise zvracim!Omlouvam se,ale radsi to budu poslouchat v nemcine kde mu dali hlas skoro stejny jako je original se vsim vsudy anebo radsi v Hindi s anglickymi nebo nemeckymi titulky.Ale prala bych si jako vy vsichni aby i v cechach meli moznost divaci v televizi ocenit a udelat si vlastni nazor na herce,ktery podle meho je absolutne v evrope nedoceneny!!Holt bozskej Sharukhan!!!!P.S.Mel by se pujcovat!!!vsechny zdravi Suhana!!
  • ....

    tak už jsem psala asi 10 x každé z těch televizí a pořád žádná odpověd třeba si to tam vůbec nikdo nečte. A nebo je to nezajímá *9*
  • jdu do toho

    Tak já jdu do toho s vámi!!Napíšu do primy. Taky mě napadlo, že tam to ale nadabují a už to nebude mít takové kouzlo.A zkusím i ČT.Na dvojce přece taky dost často dávají večer ve filmovém klubu zahr. filmy s titulkami!
    • Re: jdu do toho

      No myslím že když to nebude dabovaný tak to tu nezaujme moc lidi a popravdě řečeno kolik z nás se dívá na Čt na kluby zahraničních filmů moc né jenom ti které to opravdu zajímá.
  • nevím jestli máme šsnci

    mikarr,
    tak ti nevím, jestli máme vůbec šanci , ale mě by se to také moc líbilo!
  • milkarr

    King Khan - Shah Rukh Khan

    Chcete vědět víc o jeho filmech ?
    http://asoka.blog.cz/ *14*
  • milkarr

    když Titanik tak proč né Bollywood ???

    Milé dámy, první film ze Shah Rukh Khanem jsem viděla asi před dvěma roky a od ty doby jsem si nenechala ujít snad žádnej film s ním. Mám už doma pěknou sbírku Bolly filmů. A musím říct že je fakt dobrej herec a právem má přezdívku " King Khan".
    Je pravda že ty filmy trvají většinou díl jak 3 hodiny, ale kdo se vydřel koukat na Titanik tak by zvládl i Bolly film !!!
    Už několikrát jsem psala do Novy email, ale zatím žádná odpověď. Co takhle se spojit a udělat hromadný telefonát na Novu ???? *14* *3* *3*
    • Re: když Titanik tak proč né Bollywood ???

      Já už jsem do Novy taky psala a volala a nic, oni radši budou řešit kdo koho dabuje a kdy budou zase opakovat texas rangera. Jo já ty filmy viděla už taky asi tisíckrát ale pořád jsem ještě nenarazila na to aby byli v češtině. Mám je jen německy dabovaný, takže jestli někdo víte kde je sehnat napište mi, ale ten dopis do Novy by jsme mohli zkusit. Třeba když je budeme pořád otravovat tak se nechají ukecat, ale na druhou stranu mám pocit, že oni si ty otázky vymýšlejí sami, protože je tolik filmů co ještě nedávali a když né novu co zkusit Primu? Ta se podle mě nechá ukecat líp Nova si moc myslí. *1*
      • milkarr

        Re: Re: když Titanik tak proč né Bollywood ???

        No já Novu otravuji s tím už asi rok, a pořád nic, ale tu primu bysme mohli zkusit. Vždyť v německu to udělalo díru do světa A dokonce si ho německý fninky vyžádali aby přijel do němec osobně, no a dočkali se, tet v říjnu dorazí do Berlína, Mnichova a Frankfurtu. Ty se mají :) Já už bohužel nesehnala lístek, ale sem domluvna s kamarádkou, která tam letos bude, že příště o bědná lístek i pro mě .
        Ráda bych ti dala vědět, kde se dají sehnat v češtině, ale sama zatím nemám ještě ani jeden film, ale nákmy to nevadí, že je mám všechny v němčině, ja tomu super rozumím, takže si je nahrávám z RTL2 a nebo si jednoduše zajedu pro ně do německa. a ještě jednu radu ti dám, slyšela jsem že se dají stahovat i na uTorrent. *4*
        • Re: Re: Re: když Titanik tak proč né Bollywood ???

          JJ já to vím, pro měq taky není problém něqmecký jazyk jen bych je chtěqla aspon tak nějak rozšířit mezi lidi ale nikdo mi na to v němčinně nebo s titulkama koukat nebude. A sedět u toho a překládat to z toho bych byla asi na palici. Takže pujdeme asi na tu primu co ty na to zkusíme to,
          • milkarr

            Re: Re: Re: Re: když Titanik tak proč né Bollywood ???

            hahaha o tom překládání my něco povídej. já jsem jednou překládala "wie in guten so in schweren tagen" a myslela jsem že odvezou :D
            no ja s tim moje kámošky otravuji, ale oni neuměj německy, a překládat každý slovo , tak to není fakt ono.
            Ale do tý Primi s tebou jdu !!!! dej vědět kdy a jak *4*
  • odpověď na proč!!

    V televizi u nás nebyli asi proto, že u nás jsme v tomhle ohledu sto let za opicema.Naše česká media žádný tříhodinový film a ještě k tomu indický nepustí. Jaká škoda!!!!!!!!Taky jsem si říkala, že když Shahrukh bude 17.října v Berlíně, tak proč ba nepřijel i sem. Ale kolim lidí ho tu zná? Nezaplnil by ani větší sál.Až mě z toho ukápla slzička.
  • je nejlepsi

    ma skvely filmy jen nechapu proč ještě nebyli u nas v televizi. V nemecku Bollywoodsky byli velkymi trhaky a o filmech se sha ruh khanem ani nemluvím,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit