Přejít na výpis diskuzí

Selena Gomez

OSOBNOST 16.2.2008 
4969 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná zpěvačka a mám ji ráda, ale myslím,že s vkusem na chlapy je na tom vážně bledě. Podle mě si najde pořádného chlapa až po třicítce...Ostatně jako mnoho jiných krásných a úspěšných zpěvaček. Jinak blond ji kupodivu sluší,ale tmavá je přeci jen její barva.
  • Selena je prostě boží ,herečka,zpěvačka ale hlavně člověk *14*
  • na miley nikdy nemala a ani nikdy mat nebude
  • Selena je jako jedna z velice mála celebrit taková,že vypadá pořád stejně hezky jako na začátku kariéry. Je sympatická a vypadá stále velice mladě a není hloupá(aspon zatím),aby dělala blbosti,které by jí škodily na vzhledu,tak jako je tomu u jiných celebrit. Písničky má smíšený,ale bohužel mi připadá,že ted poslední dobou spíš horší,což je škoda. Třeba už nemá důvod se tak snažit,když už je dlouho celebrita.
  • Krásná, milá a talentovaná zpěvačka, která i ve 30 bude vypadat na 15 *3*
    Mám ji moc ráda *2*
  • Ahoj, miluju Sel. Proč tu o ni nemáte žádný novinky? Já našla super web www.fans-selena.wbs.cz
  • i'm Taylor Swith. we are bff :) thanks:) belive me:))
  • Nejdřív se nauč psát a potom piš tyhle věci!!! Ty bít dobrí češtin!!!
  • Na Sel není vůbec nic špatného! Vždycky budu její věrná fanynka a nesnáším lidi kteří ji nadávají... Je naprosto skvělá herečka a perfektní zpěvačka. Miluju ji!
  • Hele lidičky ještě ste většina z vás nic nedokazali nechápu jak na ni můžete nadávat. Selena Gomez je uplně boží herečka, zpěvačka.Její songy jsou velmi pěkné a poslouchám ji skoro každý den.
  • je boži Selina Gomez i hlas je good *3* *4*
  • Selenator forever!! zpívej dal jsi pro mě nejlepší zpěvačka a vždy budeš pro mě nejlepší zpěvačka I love you Selena Gomez
  • Trošku mi to připomíná ten umělý hlas co je v překladači,když chcete slyšet přeložený výraz..
  • Slyšel jsem teď pár jejich písniček a je to hrůza.Všechno upraveno ve studiu,to se nedá poslouchat!Proti gustu...
  • Jo, je docela hezká. Ale to ja bych byla asi taky, kdybych byla tak hezká a slavná.
  • SELENA GOMEZ na Česko-Slovenské Hudební Databázi:
    http://www.cshudba.cz/interpreti/25-Selena_Gomez
  • Suhlasim
  • HAPPY birthday *3*
  • Happy 24th birthday Sel *3*
  • všechno nejlepší Seleno jsi nejlepší zpěvačka :) *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit