Přejít na výpis diskuzí

Sebastian Navrátil

OSOBNOST 6.4.2015 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *12*
    *5*
    • *12* *14* *12*
  • jsem tvoje faninka
  • tochto chalana nechte napokoji najdíte si iného kluka holky bez uražky
    • ahoj sebastiane mám tě moc rada a seš fajnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*linda
  • Hrozně mi vadí, jak vždycky na konci fráze udělá takové to "ou" ("Když mám nad hlavOOOOU, píseň toulavOOOOU...", jak vždycky tak klesne hlasem...). Neumím to popsat, prostě mi vadí jeho hudební projev. Přijde mi, že ten hlas nezvládá. Profesionální zpěváci takové věci jako on nedělají.
  • No sice si balil mou sestru a ta te odpalkoval za to se moc omlouvam tedy neomlouvam ona je spis na metalisti ,ale ja jsem dřiv zpivala a myslim si ze si emocionálne přirodni jo a napis jak ti chutnalo v KFC sice si byl zabalenej v šale nez si odjel do Prahy na intervium jinak jsem taky z Liberce jo a zkus tolik nechlastat v GURU at nezacnes zpivat blbosti zkus byt vice realny jinak bych si myslela ze pravou lásku si ještě nenašel
  • Chudák...Nazpívá 2 písničky a už ho bombardujou náctiletky :D
  • super Sebastiane *16*
  • ahoj sebi strasne te zbožňuju chtěla bych nekdy na tvuuuuuuuuuuuj koncert jsi prost UZASNEEEEJ a mam te moooooooooooooooooooooooc rada hele skus mi zavolat na toto číslo joo too jee moje 728 965 508 tak Caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau mej se hezky ještě napisu joo papa SEBAStIANE
  • si moc dobrej spevak a libi se mi tvoje pisne *6* *6* *6*
    • A mě se vůbec nelíbí tvoje gramatika
      • Když už řešíš gramatiku, tak se píše mně :) :D
        • Jo!tak mi děj tvoje číslo!!<3:-*@-}--
  • jsi nejlepší zpěvak na světe moc ráda tě mam ráda nejlepší video bylo z jonny valdou nej video *14* *2* *15* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit