Přejít na výpis diskuzí

Seal

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prepacte

    prepacte za chybu nie miluje ale milujem ...
  • hehe

    a strasne lubim emu ... :)) ale seala viac .. prepac ema :))
  • zkus to na www.lyrics.cz tam je fakt hodně textů:-)) *15* *3* *3*
  • Seal brzo v Praze

    8. 07. 2008. Seal přijíždí do Prahy představit své nejnovější album „System“, jež vydal na konci roku 2007!!!

    Vstupenky již v předprodeji v pokladnach: ticketportal, ticketpro, ticket-art
    Cena: 700, 750, 850, 900, 1200, 1600 Kč

    Více informací: www.makroconcert.cz
  • Kde bude Seal s Heidi bydlet?

    Ahojky, chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte kde bude Seal s Heidi a jejich dětma bydlet až bude v Praze. Sem jejich veliká fanynka, ale nemůžu to nikde zjistit.... Prosím jestli někdo víte, napište... :-)
    • Re: Kde bude Seal s Heidi bydlet?

      Tak premejslej...je to uplne jasny...kde by asi nekdo jako on mohl bydlet... *4*
  • Jde někdo na koncert?

    Ahoj,jdete někdo na koncert Seala ted v utery? Nemam s kym jít a moc rada bych tam šla... *4*
  • já jsem byla na koncertě

    já jsem byla v praze na jeho koncertě, od přítele jsem dostala lístek přímo pod podium a moc jsem si to užívala. měla jsem ho skoro na dostah ruky. jeste ted vstrebavam zazitky!
    • Re: já jsem byla na koncertě

      Zdravím! Též jsem byla na jeho koncertu a jsem ta, kterou si Seal vytáhl na podium !*3* Bylo to *14* ! Nemáte někdo fotku, prosím??? *9*
  • maca.mica

    Seal koncert

    Ahoj, byla jsem na koncertě (stejně tak jako na prvním), ale táhla jsem s sebou bednu s RC soupravou a měla místo na sezení spíš vzadu, takže i když jsem Sealův opravdu velký fanoušek už skoro 16 let, úplně moc jsem si to neužila. A trochu mě i mrzí, že i když tam bylo hodně lidí, naprosto strhl hlavně ty vepředu..někde psali, že Seal si atmosféru doslova vydřel...podle mne je to pravda. Jen se modlím, aby se nerozhodl už u nás nikdy koncert nepořádat...i ta odezva na jeho otázku, jestli byl někdo na jeho koncertě v dubnu před 3 lety a nic moc se neozvalo...A když si na to odpobvěděl něco v tom smyslu, TAK FAJN ASI 10 Z VÁS...Myslím že z nás byl zklamaný:-( No tak uvidíme do budoucna.
  • SEAL - koncert

    taky jsem měla tu možnost být na koncertě Seala...v Brně...i teď v Praze a líbilo se mi to moc, i když musím přiznat, že jsem byla trochu zklamaná atmosférou mezi lidma *9*...připadalo mi to tak, jako by se krom těch prvních pár řad nikdo nebavil...a mohl hrát trochu dýl, asi se mu nechtělo při pohledu do publika...no a ani se nedivím...v Brně byla atmosféra úplně jiná, žilo to tam, všichni se moc bavili...(k Praze) - asi byl blbej den, každopádně, jsem ráda, že jsem tam mohla být...příště pojedu zas...teda...jestli nějaké příště bude...jo a jen tak náhodou...nezaslechli jste někdo jména těch jeho hudebníků, kteří byli teď v Praze (hlavně toho basáka)*14*???...ď
    • Re: SEAL - koncert

      Ahoj,
      jména jsem zaslechla...a nepamatuju si je:-))))))
  • NEW CD

    3. listopadu vydává Seal další album. bude se jmenovat Soul *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit