Přejít na výpis diskuzí

Saša Rašilov nejml.

OSOBNOST 31.12.2006 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Doktor z vejminku

    Tak jsem si právě přečetla na stránkách Václava,že tam opravdu hráli *8* Určitě se na ně podívejte, jak jim to tam sluší *3* (v tom seriálu).
  • Doktor z vejminku

    Ahoj, nevíte někdo, zda Saša s Václavem nehráli vnuky pana Růžka v seriálu Doktor z vejminku, který teď běží na ČT1 ve středu dopoledne? Děkuji za odpověď. Jinak oba kluky mám moc ráda *14*
  • Re:

    No a co, že je ženatej? My jsme jen fanoušci, kteří ho maj jako oblíbenýhoo herce. To ho nemůžem mít oblíbenýho? *7*
  • Re: fuj

    Je to tvůj názor, ale já to neberu. Každej ho mít v lásce nemusí, ale když už chceš urážet, tak radši sklapni a nech si ty urážky pro sebe. Řekni klidně, že ho nemusíš, ale takhle sprostě ho neurážej jo? *13*
  • FOREVER SAŠA!!

    Muj názor na něj : Na to, kolik mu je, rozhodně nevypadá. Je strašně sympatickej a ten jeho úsměv ... totální klasa :D Strašně jsem ráda, že jsem ho viděla hrát v Národním divadle, protože je fakt skvělej. Ani bych ho neznala, a ani bych o něm nevěděla, ale jelikož jsem velkej fAnda seriálu Útěk z vězení, a ON nadaboval Wenta ( Wentworth Millera) tak o něm vím a je to pro mě nej českej herec. A ty krátký, rozcuchaný vlasy, co měl v Nároďáku mu moc slušely. A hlavně ten hlas, jak nadaboval Wenta ( Michaela Scofielda ú mu uplně sedl. Má nejvíc sexy hlas :D Tohle je muj názor na něj. Kdo mu nefandí a hodlá ho tady jen urážet, ať táhne *13* Ale tak co, 100 lidí tak i 100 názorů a tohle je můj názor a Váš názor je Váš, ale je mi uplně volnej. Jinak Sašu zdravím a doufám, až pojedem znovu do Nároďáku( jestli pojdem ) tak doufám, že ukořistím podpis :D XD *4*
  • Re: Re:

    S manželkou herečkou Vandou Hybnerovou mají dvě děti.
  • Sedmero charakteristik Saši Rašilova

    Sedmero charakteristik Saši Rašilova:

    1.- Miluje: italskou kuchyni.
    2.- Bojí se: Setkání s blbcem: "To je jedna z nehorších věcí, které se mohou stát, protože v takovém případě pak už nejde o nic. Jediný recept je mlčet, nebo odejít. Protožtože blbost je jako infekce. Jakmile se člověk pustí s někým takovým do hovoru, nemůže z toho vyjít jako vítěz. Blbec šíří nákazu dál".
    3.- Nesnáší: Nespravedlnost vůči slabším a projevy neúcty. Štve ho naduté sebevědomí lidí "v plné síle", kterým jejich energie dává pocit neomylnosti,což u nich vyvolává až agresivitu vůči okolí.
    4.: Uklidňuje ho: Spánek. A taky hraní na kytaru:"Koukám přitom do blba. To uteče hodina a vůbec nevímjak.ů Vypnu a zklidním se.
    5.: Podařilo se mu na sobě změnit: Už tolik neriskuje, cítí zodpovědnost k rodině: "Bohužel člověk časem přichází o přirozenou dravost a odvahu, ale zároveň jsem schopný si uhlídat průšvihy, kterým se chci vyhnout. Už neskáču z takové výšky".
    6.- Rád bych na sobě změnil: Mlsnost.
    7.- Jak zvládá fanynky: !Když mi třeba nějaká dívka říká, jak to bylo úžasný, že se jí to hrozně líbí, jak to dělám, a že se jí třeba líbím i já, tak se snaží jít až do opaku. Ukázat se jako normální člověk, kterýmu třeba smrděj nohy".
  • Soukromé pasti - http://archiv.nova.cz/

    Saša byl super v Soukromých pastech, v epizodě Jiná láska, kdo ji neviděl tak doporučuju ji shlédnout na http://archiv.nova.cz/
  • Saša

    Sašu Rašilova som prvýkrát videla v seriáli Život na zámku kde hral Adama. No mňa osobne zaujal až Nemocnici na kraji....... Je to veľmi sympatický, príťažlivý herec.Len nedávno som sa dozvedela,že je už dlho ženatý a má krásne veľké deti, to by som o ňom nepovedala.Aj preto má u mňa veľké plus. Škoda,,že ako Slovenka nemám veľa možností vidieť ho v televízii. *4*
  • radus

    Sašenka je prostě nej...

    Nejvíc mu to sluší, když hraje v dobových filmech nebo tak....a když má kratší vlasy...připadá mi jako strašně příjemnej člověk a ty jeho hnědý oči, no prostě nádhera... *3*
  • tyna182

    saša je moc suprovej herec a soukromý pasti byly dost dobrý a vkv jsou super *4*
  • Maxe daboval

    *4*
  • Re: chyba lávky

    cože maxe, no a pamelu hrála norisová ne? trochu padlý na hlavu
  • chyba lávky

    hele chytráci,určitě hrál maxe v účastnících zájezdu?
  • Re: oTÁZKY A ODPOVDI

    ahoj , tak ten blog nemuzu najit !ani me tak nejde o icq , ale rada bych na sasu rasilova napsala clanek na me myspace .....kdyby odpovedel na par otazek bylo by to super *3*
  • Re: oTÁZKY A ODPOVDI

    ahoj,jak to myslíš s tím ICQ??jako,že bychom si s ním mohli psát nebo tak??to by bylo něco úžasného!!!Jinak,strašně jsem se na něho těšila,měl přijet moderovat do Krnova a nepřijel... *9* moc mě to mrzí...chtěla bych aspoň,když už,tak jeho autogram...!! *4*
  • Ples

    Ahoj, Saša Rašilov bude moderovat maturitní ples v Kongresovém centru Praha v pátek 11.1.2008.
  • Re: Jo, hezkej, ale ten repertoir !

    Hele ty vole, každému se líbí něco jiného. Žádný děs. je to normální hra.Hrozný je, co se dnes v této republice děje a ne tohle. Mysli tím,co ti sedí na krku ne tím, co máš mezi nohami.Ta odpověď patřila sem a ne autorovi ukovi.
  • Re: Jo, hezkej, ale ten repertoir !

    Hele ty vole, každému se líbí něco jiného. Žádný děs. je to normální hra.Děs je, co se dnes v této republice děje a ne tohle. Mysli škeblí a ne tím, co máš mezi nohami.
  • fuj

    jeho ksicht je des,a jak dabuje hruza....wentwortha uplne zkazil tim s vym nechutnym hlasem *13* *13* *13* *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit